Адвокат Ґонґадзе: Пукач назвав замовників убивства журналіста

На думку адвоката вдови загиблого журналіста, Олексій Пукач давно вже розповів слідству, хто замовив смерть Георгія Ґонґадзе, але прокуратура цю інформацію приховує.

Генерал Олексій Пукач назвав імена замовників вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, проте вони спеціально не вносилися до протоколу допитів підозрюваного.

Таке припущення висловила адвокат вдови загиблого журналіста Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко. "Тепер про замовників убивства Георгія. Думаю, що Пукач прізвища називав, але до протоколу це не вносили, щоб добре подумати: а чи варто вносити?! І на якомусь етапі вирішили - оголосимо, що нікого не називав (це і пролунало з вуст генпрокурора), так буде краще...", - сказала юрист.

На її думку, справу про вбивство Ґонґадзе спробують передати до суду з одним обвинуваченим - Пукачем, "без замовників".

"Я готую на цей випадок свою аргументацію, що треба буде повертати справу на дорозслідування. Але хто сказав, що до моїх аргументів суд дослухається?", - сказала Теличенко.

"Пукача засудять максимум на 20, а скоріше, на 15 років, тому що мені вже зараз намагаються розповісти, що, мовляв, він такий же виконавець, як і вже засуджені його поплічники, які отримали по 12-13 років. І справа на цьому закінчиться...", - додала адвокат.

У свою чергу, прес-секретар ГПУ Юрій Бойченко вчергове підкреслив, що "Пукач активно співпрацює зі слідством, проте говорити, чи називає він прізвища замовників вбивства, ми не можемо - це таємниця слідства".

"Вирішується питання про експертизу в США ДНК черепа, знайденого там, де вказав Пукач, а також проводяться за кордоном фоноскопічні експертизи записів Мельниченка", - сказав представник Генпрокуратури.

Разом із тим, за даними джерел, незабаром імена замовників вбивства Ґонґадзе можуть бути оприлюднені в якості "витоку інформації".

Нагадаємо, головного підозрюваного у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе, екс-начальника головного управління кримінального розшуку департаменту пошуково-розшукової діяльності МВС Олексія Пукача було заарештовано 21 липня у Житомирській області.

Завдяки свідченням Пукача в Київській області було знайдено фрагменти черепа, який міг належати вбитому журналісту. За даними експертизи, череп належав Георгію Ґонґадзе, втім, буде проведена ще експертиза за кордоном.

Раніше джерела у правоохоронних органах повідомляли, що Пукач назвав усіх замовників вбивства журналіста. Втім, генпрокурор Олександр Медведько цю інформацію спростував.

Читайте також:

Мати Гонгадзе хоче провести приватну експертизу черепа

Пукач все ще не здав замовників вбивства Ґонґадзе

Генпрокуратура пообіцяла, що Пукач буде живий

Пукач "поки що" не здавав замовників убивства Ґонґадзе

ВідеоАдвокат Ґонґадзе про допити Пукача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: