Адвокат: оскаржити "притулок" Данилишина неможливо

Захисник екс-міністра Богдана Данилишина переконує, що Київ уже не зможе оскаржити надання йому політичного притулку в Чехії.

Оскаржити надання політичного притулку в Чехії екс-міністру економіки України Богдану Данилишину вже неможливо, заявила його адвокат Марина Махіткова.

"Воно вже на цей час не може бути оскаржене. Його не можна було оскаржити навіть у той самий день, тому що учасником цього процесу був лише Богдан Данилишин. Він, звичайно, відмовився від цього права в той же день. Це 13 січня, рішення вступило в свою законну силу", - повідомила вона.

Махіткова уточнила, що рішення "більше оскаржено бути не може".

Нагадаємо, влітку минулого року в Україні щодо екс-міністра економіки Богдана Данилишина було порушено кримінальну справу за статтею "зловживання владою або службовим становищем" - його підозрюють у завданні державі збитків на суму 4,5 млн грн.

Він був оголошений у розшук і затриманий у Празі. Данилишин назвав справу проти себе "політичним переслідуванням" і звернувся з проханням надати йому політичний притулок.

13 січня Чехія надала Данилишину статус політичного біженця. Він був звільнений з-під арешту і наразі перебуває у Празі.

Читайте також:

США: історія з Данилишиним – "дзвіночок" для України

Генпрокуратура не відмовиться від переслідування Данилишина

Данилишин приведе "до ладу думки" і займеться наукою

Екс-міністр Данилишин отримав політичний притулок у Чехії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: