Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат підозрюваного у держзраді кримського "міністра" прикував себе до батареї в кабінеті судді

Рибін протестує проти перенесення засідання на 11 квітня.

Адвокат Валентин Рибін, який захищає підозрюваного у державній зраді колишнього "міністра охорони здоров'я" Криму Петра Михальчевского, прикував себе наручниками до батарейної труби в кабінеті судді.

Про це повідомляє правозахисна ініціатива "Кримський процес".

Рибін прикував себе до батареї, протестуючи проти рішення судді Дніпровського районного суду Києва перенести засідання у справі Михальчевского на 11 квітня.

Рибін наручники
Facebook/Кримський процес

Адвокат заявив, що увесь час, який залишився до перенесеного засідання, він планує пробути прикутим в кабінеті судді. За словами Рибіна, його обурює, "що увесь цей час, поки суддя відкладає засідання, літній доктор змушений перебувати в СІЗО".

У суді заявили, що засідання перенесено через те, що суддя Мирослава Марченко перебуває у нарадчій кімнаті по іншій кримінальній справі.

Петро Михальчевський був затриманий 5 січня в Києві. Йому повідомили про підозру в посяганні на територіальну цілісність України і державній зраді, а суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Михальчевський був "міністром охорони здоров'я" окупаційної адміністрації Криму з 27 лютого по 10 липня 2014 року, але не вважає це злочином і не визнає своєї провини.

ВідеоКолишнього керівника Генштабу Заману затримали за підозрою у держзраді

У військовій прокуратурі вважають, що саме Замана, очолюючи Генштаб з 2012 до кінця Революції гідності, критично скоротив чисельність збройних сил та розформував зенітно-ракетні дивізіони.

Колишнього керівника Генштабу Заману затримали за підозрою у держзраді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції