Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат політв'язня Карпюка припустив, що його підзахисного скоро повернуть до України

Такі висновки він зробив через раптові переведення українців з російських в'язниць.

Український політв'язень Микола Карпюк "вибув" з російської в'язниці "Володимирський централ". Так пояснили повторне повернення посилки його адвокату Олексію Барановському, який написав про це на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат уточнив, що 29 липня Карпюку не видали його посилку - нібито через перевагу. Тож він зменшив вагу посилки з 27 до 19 кг і надіслав знову. Проте 19 серпня вона знову повернулася з формулюванням, що "адресат вибув".

За словами адвоката, Карпюк міг "вибути" з тієї ж причини, що й політв'язень Володимир Балух, якого 16 серпня вивезли з колонії міста Торжок Тверської області. Але Барановський не виключив, що найближчим часом з Росії до України можуть повернутися деяких українських політв'язнів.

«Можна було б подумати, що Балуха просто переводять в іншу колонію, але справа в тому, що в кінці минулого тижня з Володимирського централу зник мій підзахисний Микола Карпюк. Посилка, відправлена йому минулого тижня, повернулася мені назад з позначкою "адресат відсутній", а це означає що їх обох забрали з "насиджених місць" приблизно в один час, і це викликає стриманий оптимізм», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, що у 2016 році українців Миколу Карпюка і Станіслава Клиха засудили до 22,5 і 20 років ув'язнення відповідно. За версією російського слідства, вони були членами організації УНА-УНСО і в 1994-1995 роках воювали в складі бандформувань у Чечні.

Відео "Врятуйте мого батька": донька політв'язня Бекірова звернулася до Зеленського

Елеонора Бекірова, дочка тяжкохворого кримськотатарського політв'язня,  звернулася до президента Зеленського з вимогою врятувати її батька. Едем Бекіров обіцяє розпочати голодування, якщо завтра окупаційний суд Криму доправить його до колонії в Красноперекопську.  

"Врятуйте мого батька": донька політв'язня Бекірова звернулася до Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції