Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат поскаржився на повне беззаконня на суді над заступником голови Меджлісу

Ахтему Чийгозу та його захисту не дають заявити клопотання.

Сьогодні, 9 серпня, у Сімферополі судять заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, якого окупаційна влада звинувачує у "організації масових заворушень".

Адвокат Чийгоза Микола Полозов, який раніше захищав у суді українську льотчицю Надію Савченко, повідомив у мікроблозі про безпрецедентні порушення кримінального кодексу з боку суддів.

Спочатку суд двічі оголошував перерву не встигнувши нічого розглянути, а після двох перерв судді заборонили Чийгозу оголошувати клопотання та не звернули уваги на два протести. Коли обвинувачуваному таки вдалось оголосити відвід всім трьом суддям, колегія відводитися відмовилась, після чого почали погрожувати вже адвокату.

"Кримські судді зовсім втратили орієнтири. Відмовляються вислухати клопотання, відводи суду. Погрожують видалити мене із зали суду", - пише Полозов у мікроблозі.

За словами адвоката, судді, серед яких двоє українських суддів-зрадників та один суддя з Саратова, оголосили чергову перерву, аби запитати у кураторів з Москви, чи можна видалити Полозова з процесу.

"Важливо розуміти, що кримська трійка суддів не відмовляє в задоволенні клопотань Чийгоза, а в принципі відмовляє в заяві клопотань. Давненько я не зустрічав такого зневажливого ставлення до норм КПК в суді. Бачив багато, звичайно, але в Криму зовсім беззаконня", - повідомив адвокат.

Після перерви судді повернулися й таки заслухали одне клопотання – про відвід прокурора, знову порадившись, судді вирішили не відводити прокурора й перейти до допиту свідків. Засідання триває. Зазначимо, що до судової зали не пустили представників ЗМІ, а також відмовляють у відеотрансляції.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза звинувачують в організації "масових заворушень, що супроводжувалися насильством і знищенням майна" біля стін ВР Криму в лютому 2014 року, коли там відбувався мітинг за єдність України. Лідер кримських татар був затриманий 29 січня 2015 року.

Зазначимо, що головним обвинувачем у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза буде глава "прокуратури" Криму Наталя Поклонська, відома в Мережі як "няш-мяш", а свідком звинувачення – "очільник" Криму Сергій Аксьонов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції