Адвокат: процес над Тимошенко можуть зробити закритим

Захисник Юлії Тимошенко припускає, що прокуратура може закрити судовий процес над екс-прем’єром через документи з певним рівнем захисту.

Захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов не виключає, що судовий процес над екс-прем'єром може перейти у закритий режим.

 ПОДРОБИЦІ АРЕШТУ ТИМОШЕНКО

"Для того, щоб закрити процес, треба сказати, що в ньому є документи, які складають певний рівень захисту, скажімо так – інформаційний. Я не виключаю, що прокуратура може принести щось, заявити клопотання і сказати, що це таємне, і давайте зробимо процес таємним. Я можу тільки констатувати, що на даний момент для того, щоб зробити цей процес закритим, підстав немає. Що буде далі – побачимо", - заявив Сухов.

Адвокат зазначив, що для кожної зустрічі з Тимошенко у слідчому ізоляторі йому необхідно отримувати окреме рішення суду, тож сьогодні він не має нагоди потрапити до СІЗО, бо у суді в суботу вихідний.

ВІДЕО: ТИМОШЕНКО ДОСТАВИЛИ В ЛУК'ЯНІВСЬКЕ СІЗО

Захисник Тимошенко також зазначив, що, оголошуючи постанову про взяття під варту, суд був зобов'язаний пояснити порядок та терміни оскарження свого рішення.

"Стаття 165-1 Кримінально-процесуального кодексу чітко говорить, що, оголошуючи таке рішення, суд зобов'язаний роз'яснити порядок і терміни його оскарження. Якщо прокуратура вважає, що цього недостатньо для того, щоб оскаржити рішення, це, напевно, абсурд. Порядок повинен бути і він є, тобто загальний порядок оскарження постанови про обрання міри запобіжного заходу і утримання під вартою і терміни оскарження. Їх визначено в статті 165, написано: у триденний термін оскаржується", - сказав він.

За його словами, що жодних проблем з оскарженням постанови суду про зміну для Тимошенко міри запобіжного заходу бути не повинно.

Нагадаємо, 5 серпня Печерський районний суд Києва заарештував Тимошенко, після чого міліція доставила її в СІЗО. У СІЗО екс-прем’єра обшукали, а також забрали у неї всі прикраси, гроші і мобільний телефон.

Читайте також:

Прокурор: арешт Тимошенко оскаржити не можна

Арешт Тимошенко: оприлюднено аудіозапис засідання суду

Напередодні арешту Тимошенко записала звернення до українського народу

ВідеоЮлію Тимошенко заарештували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: