Адвокат: Пукач розповів про роль Литвина у вбивстві Гонгадзе

Матеріали кримінальної справи за обвинуваченням Олексія Пукача в убивстві Георгія Гонгадзе: зі слів Пукача випливає, що Литвин щонайменше був у курсі всіх подій.

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко підтвердила, що у своїх свідченнях генерал Олексій Пукач згадує Володимира Литвина.

Про це Теличенко сказала в інтерв'ю "Українській правді" після першого дня ознайомлення з матеріалами справи про вбивство Георгія Гонгадзе.

"Я підтверджую, що викладене в матеріалах "Української правди" щодо Литвина міститься у матеріалах справи", - сказала Теличенко.

Як відомо, раніше журналісти з посиланням на джерела писали, що Пукач у своїх свідченнях розповідає про роль спікера парламенту Володимира Литвина.

Так, за твердженнями генерала, невдовзі після убивства Гонгадзе 17 вересня 2000 року, Литвин побував у міністерстві внутрішніх справ в кабінеті Юрія Кравченка. Саме Кравченка ГПУ офіційно визнала замовником вбивства журналіста (нагадаємо, у 2005 році Кравченко був знайдений мертвим).

Там був присутній перший заступник міністра Микола Джига, керівник апарату МВС, нині покійний Едуард Фере, а також сам Пукач.

Як стверджує Пукач, Кравченко особисто представив його Литвину зі словами: "Володимир Михайлович, це - наш співробітник, який особисто розібрався з Гонгадзе".

При цьому Кравченко поплескав Пукача по плечу і звернувся до Литвина зі словами: "Передайте президенту, що ми виконаємо будь-яку його вказівку".

Тобто зі слів Пукача випливало, що Литвин щонайменше був у курсі всіх подій, які відбувалися з Гонгадзе.

Пізніше між Пукачем і Литвином була проведена очна ставка, на якій генерал підтвердив свої слова, а спікер парламенту їх заперечив.

Читайте також:

Слідство засекретило 20 томів справи Пукача

Друг Гонгадзе: Пукач може змінити свої свідчення в суді

Генпрокуратура встановила, хто віддав наказ убити Гонгадзе

Литвину провели очну ставку з Пукачем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: