Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Колишній захисник Пукача стверджує, що той уклав з правоохоронцями угоду: давати свідчення доти, поки слідство діє в його інтересах.

Колишній адвокат Олексія Пукача Сергій Осика стверджує, що між Пукачем та слідством у справі про вбивство Георгія Гонгадзе існує домовленість.

"Я думаю, що є певні домовленості між Пукачем і слідством", - цитує його слова радіо "Свобода".

"Пукач говорить до певного моменту і слідство діє в його інтересах. Там вже все обумовлено до суду. Пукач, фактично, уклав контракт зі слідством і каже все те, що цікаве слідству", - переконаний Осика.

У свою чергу, Віктор Чевгуз - колишній адвокат одного з вбиць Гонгадзе Миколи Протасова - заявив газеті "Коммерсант-Украина", що "Генпрокуратура розписалася в тому, що вона не встановила всі обставини злочину або не захотіла цього зробити".

Колишній адвокат Пукача Олег Мусієнко також вважає, що пункт обвинувачення був змінений, щоб приховати відсутність результатів зі встановлення замовників убивства Гонгадзе.

"Генпрокуратура розуміє, що направити до суду справу по обвинуваченню особи у скоєнні навмисного вбивства на замовлення неможливо без вказування замовників. Тому ГПУ навмисне пішла на вилучення цього пункту з обвинувачення", - сказав він.

"Для обвинувачуваного якихось правових наслідків це не несе, тому що стаття залишилася та сама. А змінити один пункт на іншій - справа техніки", - вважає Мусієнко.

Як відомо, Головне управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ 6 грудня повторно оголосило про завершення розслідування кримінальної справи по обвинуваченню Пукача.

Раніше Пукач обвинувачувався у навмисному вбивстві, скоєному на замовлення за попередньою змовою групи осіб, тепер до цього додано, що це зроблено "у зв'язку з виконанням потерпілим (Гонгадзе) громадських і журналістських обов'язків".

Від формулювання "замовлене вбивство" стосовно справи Пукача слідство відмовилося, але в ГПУ зазначають, що "у ході слідства також отримані свідчення обвинувачуваного й іншого свідків, що до здійснення злочинів у відношенні Гонгадзе й Подольського можуть мати відношення певні посадові особи".

Але цю інформацію "поки не вдалося перевірити в повному обсязі", а оскільки термін затримання Пукача під вартою завершується, то 30 листопада "кримінальна справа за обвинуваченням Пукача в частині доведеного обвинувачення виділена для спрямування до суду", - пояснили в ГПУ.

Разом зі справою Пукача до суду будуть спрямовані матеріали, які стосуються екс-голови МВС Юрія Кравченка, якого слідство назвало замовником убивства Гонгадзе. А саме - про відмову в порушенні кримінальної справи у відношенні його як загиблого.

Читайте також:

Справу Гонгадзе направлять до суду в січні 2011 року

Екс-адвокат Пукача: відрізати Гонгадзе голову порадив Литвин

Пукач у тюрмі дивиться футбол і читає статті про себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: