Адвокат Пукача стверджує, що той здався сам

Адвокат повідомив, що слідчі дії у справі Пукача починаються завтра, тому ті заяви, які робляться зараз - неправомочні.

Колишній начальник Головного управління карного розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач не переховувався від правоохоронних органів, він просто вирішив здатися.

Про це повідомив адвокат Пукача Сергій Осика.

"Пукач просто вирішив здатися. Його реально ніхто не шукав і він не переховувався", - сказав Осика, додавши: "Ви знаєте, він просто вирішив поставити крапку в цій брудній справі. Просто стільки навісили на нього злочинів, і він свідомо пішов на те, щоб його заарештували, щоб дати свідчення".

Адвокат повідомив, що слідчі дії починаються тільки завтра, тому ті заяви, які зараз робляться з приводу Пукача, - неправомочні.

За словами адвоката, про те, що слідчий процес починається тільки завтра, йому повідомив слідчий Генеральної прокуратури, який займається цією кримінальною справою. "Завтра вранці я вилітаю в Генпрокуратуру, працюватимемо", - повідомив адвокат.

Відповідаючи на питання, чи є у нього вже якийсь план захисту, адвокат сказав: "Перше, що ми вимагатимемо – це те, щоб ту кримінальну справу, яку було завершено по тих фігурантах, які у всьому звинуватили Пукача, щоб відмінили те рішення суду".

"Я думаю, що Пукач зможе дати правоохоронним органам ту інформацію, яка матиме істотну користь для слідства, а не те однобоке звинувачення Пукача з боку його колишніх підлеглих. Це основний наш лейтмотив", - сказав Осика.

Він переконаний, що у цій кримінальній справі раніше було винесено передчасне рішення, тому потрібно все починати спочатку. "Ну звичайно, треба, щоб справу було розпочато наче з "чистого аркуша", тому що ми вважаємо, що слідство, яке було, зробило Пукача головним винуватцем. Передчасно було винесено таке рішення, - вважає адвокат, - вимагатимемо, щоб переглянули справу у зв’язку з нинішніми обставинами".

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи є у нього надія на об’єктивне слідство, Осика відповів: "Чесно кажучи, немає".

Читайте також:

Пукач віддасть слідству голову Ґонґадзе

Пукач назвав слідству замовників вбивства Ґонґадзе

Ющенко наказав, щоб з голови Пукача не впала жодна волосина

Хто такий Олексій Пукач

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: