Адвокат Пукача обіцяє довести його невинність

За словами адвоката, всі свідчення, які дав Олексій Пукач у момент затримання, не мають ніякої юридичної сили.

Адвокат колишнього начальника кримінальної розвідки МВС, генерал-лейтенанта Олексія Пукача Сергій Осика упевнений в можливості юридично довести невинність свого підзахисного.

"Тим людям, які вже засуджені і дали ряд свідчень проти Пукача (колишні співробітники МВС Валерій Костенко, Олександр Попович, Микола Протасов), пояснювалося, що Пукача вже немає в живих і можна говорити про нього, що завгодно, оговорювати його і всю провину звалювати на нього. Тепер, коли є Пукач, він зможе все пояснити. Ми зможемо юридично довести його невинність. Раніше ми не могли цього зробити через різні обставини, і в ЗМІ Пукач без суду був звинувачений в скоєнні злочину. Тепер, коли він вже знаходиться під слідством і має можливість надавати свідчення, ми зможемо використовувати ту доказову базу, яка є в його розпорядженні і підтверджує, що він не скоював даного злочину", - сказав Осика.

Арешт Олексія Пукача: всі подробиці

За його словами, всі свідчення, дані його клієнтом у момент затримання, не мають ніякої юридичної сили. "Всі бесіди, які з ним велися до сьогоднішнього дня, мали побутовий характер - хто б зараз що не говорив. Повторюся - перші процесуальні дії починаються 23 липня в 9:00", - підкреслив адвокат.

Він повідомив також, що "того дня, коли Пукач був затриманий, пропала його нинішня дружина - Тетяна Стельмах". "Її просто викрали, мабуть, правоохоронні органи, і ніхто не знає, де вона. При цьому самі силовики говорять, що їм невідоме її місцезнаходження. Я упевнений, що Пукача можуть таким чином шантажувати", - сказав Осика.

Нагадаємо, один з основних підозрюваних у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе, генерал-лейтенант МВС Олексій Пукач був затриманий працівниками СБУ і ГПУ ввечері 21 липня у Житомирській області. Генерал, який перебував у розшуку 6 років, був негайно доставлений до Києва і допитаний у Генпрокуратурі.

Як стало відомо, Пукач жив у селі під Житомиром у невеликому будинку разом з бідними людьми – жінкою та її сином і допомагав їм по господарству.

Після допиту Пукач також признав свою причетність до вбивства Ґонґадзе, назвав слідчим імена замовників і пообіцяв показати, де знаходиться голова журналіста.

Читайте також:

Адвокат Пукача стверджує, що той здався сам

Затримання Олексія Пукача. ВІДЕО

Пукач 6 років ховався під Житомиром, розводячи корів

Хто такий Олексій Пукач

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: