Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат розповіла про протидію МВС у розслідуванні справи про розстріл Небесної сотні

Багато міліцейських чинів, причетних до подій на Майдані, продовжують працювати.

На сьогоднішній день, багато з підозрюваних у причетності до кривавих подій під час Євромайдану міліцейських чинів залишаються працювати на своєму місці.

Про це повідомила адвокат сімей героїв Небесної сотні Євгенія Закревська, написав журнал "Фокус".

"Багато хто, наприклад, Андрій Дилюк, командир полку спецпризначення, під час Майдану - заступник командира спецроти Беркута. Йому навіть повідомили про підозру, але він досі працює, і він же займався розслідуванням викраденої документації Беркута. Результат передбачувано нульовий", - пояснила юрист.

За словами Закревської, глава МВС Арсен Аваков, своєю чергою, за своєю вертикаллю ніяких дисциплінарних заходів так і не прийняв.

Більше того, адвокат пояснила, що з боку Міністерства внутрішніх справ України виявляється явна протидія розслідуванню.

"Ми відчуваємо протидію. Це явна позиція вищого керівництва МВС: мовляв, все, ми перегорнули сторінку Майдану, ці люди потрібні країні, не треба їх чіпати, переслідувати і т.д. Так, майже всі пройшли АТО, але в контексті злочинів на Майдані це не грає ніякої ролі ", - пояснила Закревська.

Юрист зауважила, що без конкретних вироків в МВС нікого звільняти не планують.

"Точка зору МВС була мені озвучена прямо: поки не буде вироків, МВС добровільно нікого звільняти не збирається. Тобто порушення присяги і закону про міліцію, які не вимагають вироку, а лише внутрішньої перевірки, взагалі відмовляються брати до уваги", - поділилася адвокат сімей героїв Небесної сотні.

Нагадаємо, що чотирьом екс-бійцям спецпідрозділу МВС "Беркут", які досі працюють у поліції, повідомлено про підозру у застосуванні насильства до "автомайданівців" під час Євромайдану. 

Слід зауважити, окрім того, що екс-беркутівці залишилися працювати у лавах правоохоронців, вони ще й пройшли переатестацію, а двоє з них - отримали підвищення.

Наразі до суду внесені клопотання щодо відсторонення підозрюваних від посад та застосування до них запобіжних заходів у вигляді домашніх арештів. У ГПУ також додали, що досудове розслідування триває.

Залиште свій коментар

Вибір редакції