Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Савченко розповів, коли слід очікувати повернення льотчиці в Україну

Адвокат льотчиці зазначив, що єдине, чого не передбачає Конвенція щодо обміну - це терміни виконання всіх юридичних дій

Процедура передачі Росією Надії Савченко Україні може зайняти менше, ніж півроку. Про це заявив адвокат льотчиці Микола Полозов, пише "Еспресо.TV".

Він зазначив, що згідно із Конвенцією про видачу з 1983 року, Україна повинна визнати вирок Савченко.

"У неї (Надії Савченко, - ред.) є дипломатичний імунітет і Україна його визнає і відповідно до цього в Україні вона не може бути затримана. Я сподіваюся, що все-таки ці процедури будуть здійснюватися в прискореному режимі і це не займе півроку і більше, тому що сама Надія стільки чекати не може", - сказав Полозов.

При цьому, за словами Полозова, у цій Конвенції не вказано термін виконання всіх юридичних дій щодо передачі ув'язненого.

"Російська влада ухвалила принципове рішення щодо Савченко - вони її видають, і зараз йде процедура згідно з Конвенцією про видачу з 1983 року. У цій конвенції є одна проблема - в ній не зазначено терміни виконання необхідних юридичних дій. Зі свого боку Надія виконала всі умови, підписала всі відповідні документи, і тепер все залежить як від дій російської влади, так і влади України", - сказав він.

Раніше, Ілля Новіков повідомляв, що засуджену в Росії українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-початку червня.

"Є ймовірність, що це відбудеться в кінці травня — початку червня. Я оптиміст, я вірю, що так і буде. Але якщо так не буде, то у нас є "План Б", про який поки рано говорити. Ми поки що чекаємо конкретних обумовлених термінів, і якщо в ці терміни нічого не станеться, то ми йдемо на другу серію", — розповів він

Залиште свій коментар

Вибір редакції