Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Сенцова визнав справжніми фото, поширені з колонії росіянами

Сьогодні 89-й день голодування Олега.

Терміново знайти гуманне рішення стосовно Сенцова закликав президент Франції Еммануель Макрон. Сьогодні він спілкувався телефоном із Володимиром Путіном, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Макрон після розмови наголосив, що стан здоров'я українського режисера суттєво погіршився. Майже одночасно з цим Євросоюз оприлюднив заяву, в якій вимагає забезпечити Олегу Сенцову належне лікування. А в ОБСЄ вкотре звернулися до Росії із закликом негайно звільнити політв'язня.

ВідеоМакрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

Терміново знайти гуманітарне рішення щодо Сенцова закликав президент Франції Еммануель Макрон. Сьогодні він спілкувався телефоном із Володимиром Путіном. І наголосив, що стан здоров'я українського режисера суттєво погіршився. Сьогодні оприлюднили і заяву Євросоюзу - там вимагають забезпечити Олегу Сенцову належне лікування. А в ОБСЄ вкотре звернулися до Росії із закликом негайно звільнити політв'язня. 

Макрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

На фотографіях, оприлюднених напередодні Людмилою Денісовою, Олег був змореним – він схуд на 30 кілограмів. В Україні занепокоїлися, що світлини, зроблені не вчора, як стверджують росіяни, а раніше, бо дата на фотокартці виглядає підробленою. Адвокат Сенцова Дмитро Дінзе каже, що фото достовірні, однак Олега на них вдягли в широку робу, щоби приховати, наскільки він змарнів. "Одягнули Олега у форму для чогось, я не знаю. Хоча він не встає з ліжка, а головно лежить. Із голим торсом його сфотографували б. Чого ж тут розмінюватися на дріб'язок! Аби всі вжахнулися, у якому стані він перебуває. Запали груди, живота майже взагалі ніякого", - наголосив юрист.

За словами Дінзе, клімат, в якому зараз перебуває Сенцов, почав руйнувати його зсередини ще під час етапування з Якутії. Тоді у режисера почалися проблеми з ревматизмом, з серцем, в колонії його стан погіршився, але згодом його більш-менш стабілізували. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції