Адвокат Тимошенко дивується, що прокуратура попросила лише 7 років

Адвокат Олександр Плахотнюк дивується, чому прокуратура попросила мінімальний термін позбавлення волі для Тимошенко.

Адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк висловив здивування, що прокуратура попросила мінімальний термін 7 років для Тимошенко, хоча за ст. 365 Кримінального кодексу України передбачений термін від 7 до 10 років.

"Особисто я пояснити це не можу, бо логіки в діях прокуратури немає. Вони говорять про безпрецедентний злочин і при цьому просять мінімальний термін позбавлення волі", - додав адвокат.

Він зазначив, що це свідчить про невпевненість прокурорів. "7 років - це мінімальний строк за цією статтею Кримінального кодексу, і це значить, що прокуратура не впевнена в своїй позицій і своїй доказовій базі", - сказав Плахотнюк. За його словами, про це може свідчити і зміст виступу прокурора Лілії Фролової в суді.

"Її промова на 50% була переказом світової практики, що жодним чином не стосується пред'явлених обвинувачень", - сказав адвокат.

Також Плахотнюк зазначив, що вважає необґрунтованим термін 7 років, якого державне обвинувачення просить для екс-прем'єр-міністра у вигляді покарання.

"Враховуючи те, що повністю необґрунтованим є обвинувачення, яке пред'явлено Тимошенко, необґрунтованим є і той термін, який запросила прокуратура в 7 років позбавлення воді", - сказав він.

Захисник зауважив, що сторона Тимошенко вважає, що в діях екс-прем'єр-міністра немає складу злочину, і тому ні обвинувачення, ні термін не є законними.

На переконання Плахотнюка, "прокуратура або не хоче бачити, або не може бачити відсутність складу злочину".

Нагадаємо, що прокурор Лілія Фролова під час свого виступу на стадії судових дебатів у вівторок, 27 вересня, попросила суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Читайте також:

Прокурор просить для Тимошенко 7 років тюрми

"Недоучки та зомбі" витурили Кармазіна з суду над Тимошенко

Тимошенко та Кірєєв посперечалися через пульт від кондиціонера

Тимошенко потрапила в число найнебезпечніших злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: