Адвокат Тимошенко: Кірєєв не мав права завершувати судове слідство

Суддя Родіон Кірєєв, змінивши порядок розгляду справи Тимошенко, не оголосив всі томи справи, тому він повинен повернутися до стадії судового слідства.

Суддя Родіон Кірєєв не мав права завершувати судове слідство у "газовій справі", вважає адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов.

За його словами, Кірєєв повинен розглянути клопотання про зміну запобіжного заходу та, згідно з нормами Кримінально-процесуального кодексу, оголосити всі матеріали справи, які він ще не оголошував.

Сухов додав, що якщо суддя цього не зробить, це буде грубим порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу, що буде оскаржено в Європейському суді з прав людини.

Адвокат також зазначив, що при винесенні вироку Кірєєв не має права посилатися на матеріали справи, які не були оголошені у суді.

Нагадаємо, колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією.

З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу злочину. Раніше Тимошенко і її захист неодноразово просили дозволити трансляцію засідань по справі Тимошенко.

Читайте також:

Freedom House звинуватила Путіна в залякуванні України

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Пшонка заявив, що вина Тимошенко доведена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: