Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Захисник Тимошенко не вірить у те, що їй винесуть виправдальний вирок, та упевнений, що найближчим часом Тимошенко отримає покарання у вигляді позбавлення волі на 7-10 років.

Сергій Власенко
Сергій Власенко
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко отримає пряме покарання в вигляді позбавлення волі на 7-10 років. Таку думку озвучив депутат від БЮТ, захисник Тимошенко Сергій Власенко в ефірі одного із українських телеканалів.

Відповідаючи на питання, чи вірить він, що суд може винести екс-прем'єру виправдальний вирок, він заявив: "Ні, не вірю".

"Ви мене запитали про виправдальний вирок. Я в це не вірю. Я не розумію, навіщо людину незаконно 30 днів тримати у в'язниці. Для того, щоб винести виправдальний вирок?", - додав депутат.

Відповідаючи на запитання, чи може вирок Тимошенко бути умовним, Власенко зазначив: "Вирок може бути будь-який".

"Суддя створив настільки великий юридичний хаос у цій справі, що він може зробити будь-що, і це не буде виглядати більшим сюрреалізмом, ніж він вже наробив", - уточнив депутат.

"Але, виходячи з того, як розвивається процес. Виходячи з того, що робиться. Я переконаний в тому, що вирок буде, він буде найближчим часом, і це буде пряме покарання, передбачене статтею 365 частиною 3 від 7 до 10 років", - вважає Власенко.

"Я бачу розвиток подій саме таким чином", - підсумував він.

Нагадаємо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

Нещодавно президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко є перешкодою на шляху вступу Києва до ЄС.

Читайте також:

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Тимошенко назвала Кірєєва "фашистом" за 17-ту відмову звільнити її

Як Тимошенко сидиться в СІЗО: місяць сухого пайка і душу раз на тиждень

Тимошенко відпустили готуватися до допиту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: