Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

Сергій Власенко розповів, як примушує суд дотримуватись законодавства.

Емоції - єдина можливість примушувати Печерський суд Києва дотримуватись законодавства.

Про це заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи некоректність поведінки екс-прем'єра і її захисту в суді.

"Можливо, дійсно, і Тимошенко, і я на судовому засіданні були емоційні. Можливо, занадто емоційні, але повірте, що ця емоція, викликана всім тим, що відбувалося в цій справі на стадії досудового слідства і в тих діях, які зараз чинить суд", - зазначив він.

"Суд є упередженим у цій справі, суд не слухає справу, суд не розглядає клопотань і суд робить все, щоб не виконувати вимоги Кримінально-процесуального кодексу", - додав захисник.

Власенко зауважив, що "на другий день ми, по суті, примусили суддю виконувати КПКУ".

"В залі стояла тиша. Тимошенко поводила себе абсолютно коректно. Ми робили заяви, і не було жодних проблем", - розповів депутат від БЮТ.

"Нажаль, окрім емоцій у нас не має інших можливостей примушувати суд дотримуватись кримінально-процесуального кодексу", - додав він.

Як повідомлялось, захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко припускає, що його підзахисна може бути засуджена до 7-10 років реального ув’язнення. Про це він 30 червня заявив журналістам у Києві.

Читайте також:

Захисник Тимошенко переконаний, що їй дадуть не менше 7 років

Адвокат Тимошенко погрожує посадити її слідчого

За неповагу до суду Тимошенко змусять відповідати стоячи

Прокурор обіцяє Тимошенко 10 років в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: