Адвокат Тимошенко прийшов на суд з довідкою про лікарняний

Захисник наполягає, що суд необхідно перенести, оскільки через хворобу він не встиг вивчити матеріали справи.

Адвокат Микола Титаренко прийшов у Печерський суд, де розглядається справа екс-прем’єра-міністра Юлії Тимошенко, з довідкою про лікарняний. Захисник наполягає, що суд необхідно перенести, оскільки через хворобу він не встиг вивчити матеріали справи.

Титаренко попросив надати йому додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи. Він наголосив, що для ознайомлення з матеріалами справи завдяки двом попереднім клопотанням мав лише два дні.

Адвокат нагадав, що матеріали справи складаються із 16 томів, у яких міститься 5 тисяч сторінок. Крім того, додав він, обвинувальний висновок, на ознайомлення з яким було дано три дні, складається із 74 сторінок.

"Я як адвокат не мав достатньо часу, щоб ознайомитися з матеріалами справи і, таким чином, я позбавлений можливості надати своїй підзахисній кваліфіковану правову допомогу", - сказав він.

Титаренко наголосив, що його клопотання жодним чином не пов’язано з намаганням затягнути розгляд справи. Він зауважив, що досі перебуває на лікарняному і передав головуючому судді Родіону Кірєєву довідку про це.

Тимошенко підтримала клопотання свого адвоката. Водночас у клопотанні конкретного терміну для ознайомлення з матеріалами справи названо не було.

Нагадаємо, на засіданні Печерського суду у справі Юлії Тимошенко 8 липня адвокатові Миколі Титаренку стало зле. Швидка забрала його в лікарню, а засідання довелось відкласти.

Читайте також:

Охоронець Тимошенко вдарив в обличчя журналіста

Президент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

Адвокатові Тимошенко викликали до суду "швидку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: