Адвокат Тимошенко заявив, що її стан покращився

За словами адвоката Миколи Сірого, в Тимошенко з’явився "блиск в очах, і трошки такий кращий настрій".

Стан здоров’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко дещо покращився. Про це на прес-конференції у п’ятницю заявив її адвокат Микола Сірий.

"Я в останнє був у неї у вівторок. І, як мені здалося, стан здоров’я її трошки краще – блиск в очах, і трошки такий кращий настрій", - сказав він.

У свою чергу, присутній на прес-конференції депутат Сергій Соболєв назвав цинізмом заяви Пенітенціарної служби про те, що Тимошенко призначено якесь спеціальне харчування.

"Ця заява представників сторони, яка утримує пані Тимошенко, виглядає цинічно", - сказав він, зауваживши, що з огляду на ті умови, які він побачив під час відвідування в СІЗО, стверджувати про якісь можливі зміни харчування ув’язнених "є великими цинізмом".

Нагадаємо, з 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом. 15 вересня стало відомо, що у неї ангіна. Тимошенко відмомлялася від державних лікарів, вимагаючи свого осбистого. Натомість ї вимогу не задовольнили.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що їй загрожує туберкульоз, у зв'язку з перебуванням в сусідній камері людини з відкритою формою цієї хвороби.

В пенітенціарній службі назвали неправдивою інформацію про можливе зараження Тимошенко туберкульозом.

Читайте також:

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

Померла ув'язнена з СІЗО Тимошенко

Небо в клітинку: як живеться VIP-в'язням країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: