Адвокат вдови Гонгадзе: арешт Пукача не допоможе слідству

Адвокат Мирослави Гонгадзе впевнена, що Пукач власноруч задушив Георгія Гонгадзе, але сумнівається, що замовників вбивства буде викрито.

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко вважає, що арешт Олексія Пукача мало допоможе у викритті замовників вбивства Георгія Гонгадзе, оскільки слідство не займалося розробкою відповідних напрямків цієї кримінальної справи.

"З'явився Пукач, але це в жодному разі не дає перспективи викриття замовників. З простої причини: щоб ефективно допитати, слід знати, які запитання ставити", - пояснила Теличенко.

На запитання про те, чи допомогло б встановленню замовників вбивства розслідування інших напрямків даної справи, зокрема, плівок Миколи Мельниченка та діяльності осіб з адміністрації екс-президента України Леоніда Кучми, адвокат відповіла ствердно.

"Наскільки я знаю, всі ці напрями не розроблялися. Оскільки вищезазначені напрями не розроблені, арешт Пукача не може бути використаний із максимальною ефективністю", - переконана вона.

При цьому Теличенко впевнена у вині Олексія Пукача і в можливості отримати від нього корисні свідчення про вбивство журналіста.

"Я не маю сумнівів, що Пукач власноручно задушив Гонгадзе. Я також не маю сумнівів, що він правник і розумна людина, налаштована давати свідчення. Але від професійності слідчої групи залежить шанс викрити замовників. Пукач готовий давати свідчення, які продемонстрували б, що він співпрацює зі слідством", - зазначила Теличенко.

Нагадаємо, колишній начальник головного управління кримінального розшуку департаменту пошуково-розшукової діяльності МВС Олексій Пукач був заарештований на Житомирщині 21 липня.

Він зізнався у своїй причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе та вказав місце, де правоохоронці знайшли череп та зуби, - ймовірно, вони належать загиблому. Остаточно це буде зрозуміло після проведення експертизи. Мирослава Гонгадзе просила надати відвід керівництву слідства у справі про вбивство журналіста та провести закордонну експертизи фрагментів знайденого під Києвом черепа, але їй відмовили.

Читайте також:

Генпрокуратура: череп Ґонґадзе остаточно довів провину Пукача

Пукач відмовився від адвоката

Дружина Ґонґадзе хоче для Пукача найвищої міри покарання

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: