Адвокат вдови Гонгадзе оскаржила рішення Печерського райсуду у справі Пукача

Представник Мирослави Гонгадзе у суді просить Апеляційний суд Києва скасувати постанову про закриття справи Пукача.

Адвокат вдови журналіста Георгія Гонгадзе Валентина Теліченко просить Апеляційний суд Києва скасувати постанову Печерського райсуду Києва про визнання законним закриття Генпрокуратурою кримінальної справи проти колишнього начальника кримінальної розвідки Олексія Пукача в частині обвинувачення його у замовному вбивстві журналіста.

Як повідомила Теліченко, відповідну апеляційну скаргу вона передала в суд у понеділок, 7 лютого.

Вона просить Апеляційний суд Києва скасувати рішення суду першої інстанції як незаконне і скасувати постанову Генпрокуратури про зняття звинувачень з Пукача в замовному характері вбивства Гонгадзе.
Теліченко зазначила, що незалежно від того, чи буде задоволена її скарга, вона оприлюднить рішення як Печерського райсуду Києва, так і Апеляційного суду Києва у цій справі, щоб експерти і громадськість могли оцінити законність цих рішень.

Як повідомлялося, 31 січня Печерський райсуд Києва визнав законним закриття Генпрокуратурою кримінальної справи проти Пукача в частині обвинувачення його у замовному вбивстві Гонгадзе.

Суд дійшов висновку, що аргументи заявника скарги про наявність даних про скоєння Пукачем вбивства на замовлення не стосуються предмета оскарження, оскільки є оціночними.

Таким чином скаргу представника Теліченко було залишено без задоволення.

Читайте також:

Мирослава Гонгадзе: Слідству наказали приховати замовне вбивство

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Генпрокуратура завершила розслідування справи Пукача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: