Адвокат відмовився захищати Тимошенко

Тимошенко зачитала в суді заяву адвоката про неможливість надати їй кваліфіковану допомогу у зв'язку з браком часу.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилась від послуг свого адвоката Миколи Титаренка на його прохання. Про це вона заявила на засіданні Печерського райсуду Києва 11 липня.

Тимошенко зачитала в суді заяву Титаренка, написану на її ім'я, про неможливість надати їй кваліфіковану допомогу у зв'язку з браком часу, який йому було надано для ознайомлення з матеріалами справи.

"Я позбавлений судом можливості надати Вам кваліфіковану допомогу", - говориться в заяві Титаренка. Водночас, у своїй заяві Титаренко відзначив, що має намір продовжити захист Тимошенко, якщо йому будуть надані усі необхідні для цього умови.

Тимошенко підкреслила, що прекрасно розуміє Титаренка, тому відмовляється від його послуг. "Жоден хірург не піде на операцію, не ознайомившись з історією хвороби", - сказала Тимошенко, вказавши на те, що Титаренко не може з "зав'язаними очима" захищати її.

Нагадаємо, раніше адвокат Микола Титаренко заявляв, що у разі невиділення судом необхідного часу для ознайомлення із справою Тимошенко, він ставить під сумнів доцільність свого перебування в якості захисника.

Читайте також:

Тимошенко вимагає відкласти суд на два місяці

Охоронець Тимошенко вдарив в обличчя журналіста

Президент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: