Адвокат Януковича розповів, як відбуваються його зустрічі із президентом-втікачем у Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також зазначив, що вірить у невинуватість свого клієнта.

Адвокат президента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк розповів, як відбуваються зустрічі з його клієнтом у Росії.

Про це він розповів у коментарі виданню TheБабель.

"Місця зустрічі готує служба безпеки Януковича. Це не квартири, а офісні приміщення. У більшості випадків різні", - заявив Сердюк.

За його словами, раніше вони зустрічались у Ростові, але туди їхати щонайменше два дні, тому тепер проводять зустрічі у Москві. На самі зустрічі не беруть із собою засоби зв’язку, хоча їх вже і перестали обшукувати. Хто ж займається охороною Януковича, адвокат відповісти не зміг. "Я не питав паспорти", - підкреслює він.

Сердюк зазначає, що іноді називає президента-втікача "Федоричем", однак на зустрічах винятково звертається до нього за іменем й по батькові. Крім цього, він також категорично і відкидає критику щодо свого клієнта.

"Коли довго працюєш у кримінальному процесі, починаєш відчувати, чи щира людина. Так, я йому вірю", - підсумовує адвокат.

Віктор Янукович звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України та веденні агресивної війни. Також суд розглядає справу щодо причетності Януковича та його поплічників до розстрілів на Майдані взимку 2014 року.

ВідеоПол Манафорт радив Януковичу критикувати опозицію за антисемітські погляди

У листах Пола Манафорта, колишнього політтехнолога Януковича, справу якого нині слухають у США, журналісти ВВС знайшли й українські опозиційні сили. Американець радив президенту-втікачу критикувати їх за антисемітські погляди і таким чином заробляти собі бали в світі. І цією схемою, йдеться в листуванні, Янукович користувався кілька років. 

Пол Манафорт радив Януковичу критикувати опозицію за антисемітські погляди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції