Адвокат Януковича заговорив про тиск на суд та попросив кілька днів на промову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захисник президента-втікача заявив, що влада тисне на суд та прискорює процес.

Адвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Байдик виступатиме з дебатною промовою в суді щонайменше три дні. Він також заявив, що його клієнт вважає, що судовий процес намагаються штучно прискорити, а на суддів тиснуть.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на слова адвоката.

Байдик попросив Оболонський районний суд Києва дати йому можливість взяти участь у дебатах. Також Байдик додав, що після зустрічі з підзахисним його промова буде довшою, аніж планувалось раніше.

Він зазначив, що виступатиме, як мінімум, впродовж трьох днів — в понеділок, у вівторок та середу.

Байдик, окрім цього, передав слова свого підзахисного. На думку Януковича, влада в Україні намагається всіляко пришвидшити судовий процес і на суд здійснюється тиск. У відповідь на ці закиди, головний суддя у справі Владислав Дев'ятко наголосив, що суд жодного разу не поспішав, і що про тиск на суд чує лише від адвокатів Януковича. Також суддя запевнив, що Януковичу нададуть змогу виступити з останнім словом.

Нагадаємо, раніше інший адвокат екс-президента Олександр Горошинський розповів, що обвинувачуваний у державній зраді Віктор Янукович просить Оболонський райсуд Києва забезпечити його участь у судових дебатах шляхом відеоконференцзв'язку і з адвокатом. 

ВідеоЯнукович висунув свої умови дистанційного свідчення в Оболонському суді Києва

Екс-президент не з'явився в Оболонському суді Києва - навіть з допомогою відеозв'язку. До нарадчої кімнати судді, втім, не пішли. Адже сьогодні після кількох пропущених засідань прийшов адвокат президента-утікача. Він повідомив - Янукович уже готовий свідчити дистанційно, але з ним поруч має сидіти захисник. А той - має отримати акредитацію для роботи в Росії. Суд погодився почекати за умови розумних термінів.

Янукович висунув свої умови дистанційного свідчення в Оболонському суді Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції