Адвокат заступника глави Меджлісу Чийгоза спрогнозував вирок суду

Полозов вважає, що вирок Чийгозу винесуть наприкінці літа або на початку осені.

Заступнику глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу загрожує до 10 років в'язниці.

Про це заявив адвокат кримського татарина Микола Полозов, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Справа Ахтема Чийгоза вже добігає кінця. Захист у фінальній стадії залучив низку доказів щодо контексту. Це публікації ЗМІ тих днів, 25-26 лютого 2014 року, з яких випливає, що, як представлено в обвинуваченні, не агресивний натовп щось мав намір захопити, а прихильники проросійських поглядів за день до подій вже блокували будівлю ВР АР Крим, вже здійснювали заклики до зміни територіальної цілісності РФ", - наголосив він.

За словами Полозова, у суді було важливо показати саме контекст.

"Ми задоволені тим, що суд долучив ці докази...", - додав адвокат.

Водночас Полозов спрогнозував, що, незважаючи на те, що немає жодного доказу провини Чийгоза, вирок буде обвинувальним і винесуть його в кінці літа або на початку осені.

"Головна інтрига – скільки йому дадуть. Йому загрожує від 4 до 10 років", - сказав він, додавши, що захист планує перейти до судових дебатів, після чого суд повинен ухвалити вирок.

Нагадаємо, слідчі РФ захопили заступника голови Меджлісу кримських татар Ахмета Чийгоза 29 січня 2015 року "за участь у масових заворушеннях" проти анексії Криму Росією.

Влітку 2017 року померла мати Ахтема Чийгоза Аліє. Жінка мала невиліковну хворобу. Окупанти відмовляли затриманому Чийгозу побачитися з нею, незважаючи на те, що Аліє сама просила дозволу попрощатися з сином, проте згодом незаконна влада все ж надала дозвіл на зустріч у в'язниці. Чийгоза на похорон матері не пустили.

На початку липня заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу, якого утримують в СІЗО окупованого Сімферополя, залишили під вартою на три місяці – до 8 жовтня.

Залиште свій коментар