Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат заявив про пограбування квартири головного редактора "РИА Новости Украина" Вишинського

Дружина Вишинського Ірина вважає, що це був не обшук.

У Києві пограбували квартиру підозрюваного у держзраді головного редактора РИА "Новости Украина" Кирила Вишинського.

Про це повідомив адвокат журналіста Андрій Доманський, передає "РИА Новости".

За його словами, у квартирі все було "вивернуте навиворіт, висмикнуті всі полиці, зламані тумбочки". При цьому двері були замкнені.

Дружина Вишинського Ірина вважає, що це був не обшук, тому що "обшук вже відбувся, всі місця подивилися, і тоді все відбулося досить акуратно". Вона підозрює у пограбуванні злодіїв або "націоналістів, які люблять скрізь гадити".

Ірина дізналася про пограбування від адвоката, сама вона востаннє була в квартирі десять днів тому, після чого поїхала до Росії.

Нагадаємо, керівник філії пропагандистського агентства "РИА Новости Украина" був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після обшуків у редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність та антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. 

Так, за даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних "Л/ДНР". При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії.

ВідеоТисячі євро на місяць і відсутність реєстрації агентства: СБУ розповіла деталі у справі Вишинського

15-го травня СБУ повідомила, що розкрила цілу мережу підконтрольних Москві медіа-структур і має докази добре проплачених Росією інформаційних атак із боку агентства "РИА Новости Украина". Суд заарештував Вишинського на два місяці: без права внесення застави. У Москві заговорили про наступ на свободу слова, а ОБСЄ і "Репортери без кордонів" висловили тривогу.

Тисячі євро на місяць і відсутність реєстрації агентства: СБУ розповіла деталі у справі Вишинського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції