Адвоката Тетяну Монтян затримала міліція

Відому правозахисницю затримала міліція після сутички у райвідділку, куди Монтян приїхала визволяти свою клієнтку.

Адвокат Тетяна Монтян потрапила в міліцію. Як написала в своєму блозі Монтян, вона сидить "в абізянніку Подольського райуправління міліції".

"Телефон майже розряджено. Розпорядження про затримання віддав особисто начальник управи", - написала адвокат.

Монтян поїхала до Подільського РВВС рятувати свою клієнтку, яку перед тим неправомірно затримали та до якої було застосовано з фізичне насильство.

За її словами, до клієнтки її не пустили. Адвокат зателефонувала речнику МВС Костянтину Стогнію, проте той відповів, що у справу втручатися не буде і нібито це "її проблеми".

"Так, Костя, це мої проблеми, але дозволь щиро побажати тобі, щоби вони не лише трансформувалися в твої і твого шефа проблеми по роботі, але й висловити надію, що й ти сам – "красівий-здоровєнний" колись відчуєш що таке кулак мусора на морді у відсутності захисника, якого ваші з Могильовом осатанілі архарівці наразі лякають кримінальною відповідальністю за здійснення його професійної діяльності", - написала у блозі Монтян.

Монтян знову звернулася до правоохоронців із законною вимогою допустити її до клієнтки, після відмови з боку міліції і виник конфлікт. Між Монтян та міліціонерами зав'язалася бійка.

"Монтян учинила опір співробітникам міліції, за що і була затримана", - наголосили в ЦГЗ ГУ МВС м. Києва.  Сама адвокат написала в блозі: "Сподіваюсь, що яйця деяких мєнтів райвідділу надовго збережуть тепло моїх натренованих ніг".

До журналістів, які прибули до Подільського РВВС, вийшов заступник начальника райуправління Анатолій Анатолійович Надіїн. За його словами, він особисто затримав Монтян "за злісну непокору працівникам міліції".

На запитання, в чому полягала непокора, Надіїн сказав, що Монтян його вкусила, та продемонстрував представникам ЗМІ палець з однією подряпиною.

Біля райуправління зараз також знаходиться чоловік затриманої. Він розповів, що її затримали та привезли до Подільського РВВС херсонські міліціонери. Родменок було затримано об 11-й годині ранку, і станом на 16:30 не був складений протокол - хоча закон відводить на це три години з моменту затримання.

Чоловік також підтвердив, що до його дружини застосовували фізичне насильство. За його словами, її приковували наручниками та били до крові шестеро чоловіків у цивільному одязі. Зараз біля РВВС знаходиться автомобіль "швидкої допомоги".

Читайте також:

Адвокат Монтян б'є малоліток у боях без правил

Адвокат матері зґвалтованих дітей скаржиться на погрози й шантаж

Мати дітей-фігурантів у секс-скандалі обурена заявами адвоката Монтян

ВідеоВ міліції поскаржились, що адвокат Монтян їх обматюкала і покусала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: