Адвоката Януковича можуть призначити заступником голови ДБР, який відповідатиме за справи Майдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родини Героїв Небесної сотні протестують проти такого призначення.

Заступником директора Державного бюро розслідувань може стати адвокат позбавленого звання президента України Віктора Януковича Олександр Бабіков.

Про це повідомляється на сторінці громадської організації "Сім'я Героїв Небесної Сотні" у Facebook.

"Ще 2 січня ми подавали звернення, де заперечували проти призначення на адміністративні посади осіб, які мають конфлікт інтересів. На зустрічі (14 січня - прим.ред.) спробували прояснити ці питання. Зокрема, чутки про призначення на посаду заступника директора ДБР адвоката Януковича Олександра Бабікова. На жаль, спростування не відбулося. Венедіктова зазначила, що в разі рекомендації його конкурсною комісією за умови проходження спецперевірки, він таки буде призначений. Згодом з'ясувалось, що Бабіков вже проходить спецперевірку", - йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося, у разі призначення, саме Бабіков відповідатиме за аудит справ Майдану, коли їх передадуть ДБР.

Окремо активісти зазначили, що конкурсна комісія не виявила у Бабікова конфлікту інтересів у зв'язку з його діяльністю як адвоката.

"Мовляв, Бабіков не є особистим адвокатом Януковича, а лише знайомився з матеріалами цієї справи. Не виявив жодних перешкод для цієї посади Бабіковим і поліграф. Якщо в.о. директора ДБР вважає, що ситуація, коли адвокат підозрюваного стає заступником керівника органу, який розслідує числені кримінальні справи щодо цього підозрюваного, керує слідчими, проводить аудит цих справи - це нормально і не створює конфлікт інтересів - у ДБР немає шансів отримати довіру ні від наших адвокатів, ні від нас, ні суспільства в цілому", - додали у ГО і закликали не допустити призначення Бабікова на посаду заступника директора ДБР.

Відкритий лист до президента України, до голови Верховної Ради, до Генерального ппокурора, до в.о. директора ДБР, до...

Опубликовано Громадська Організація «Родина Героїв Небесної Сотні» Среда, 15 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше новий підрозділ з розслідування справ Майдану очолив Олександр Буряк. Родини героїв Небесної сотні вимагають звільнити нового керівника відділу у справах Майдану через конфлікт інтересів. Раніше розстріли активістів у центрі Києва розслідувало управління спецрозслідувань ГПУ, воно передало свої функції ДБР.

Залиште свій коментар

Вибір редакції