Адвокати Кучми попросили відкрити справу проти Мельниченка

Генпрокуратура за зверненням адвокатів Кучми призначила перевірку несанкціонованого запису очної ставки.

Адвокати екс-президента Леоніда Кучми просять Генпрокуратуру порушити кримінальну справу стосовно екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка. Про це повідомив один із адвокатів Кучми Віктор Петруненко.

Нагадаємо, раніше адвокати повідомили, що екс-майор Держохорони Микола Мельниченко приховано вів відеозапис очної ставки з Леонідом Кучмою, використовуючи наручний годинник.

Справу просять порушити за можливу підготовку до розголошення таємниці очної ставки.

"Під час очної ставки у нас виникла підозра, що Мельниченко веде прихований відеозапис за допомогою спеціального пристрою, який вмонтовано в наручний годинник. У зв'язку з цим ми звернулися до слідчого з усним клопотанням в порядку ст. 94 Кримінально-процесуального кодексу порушити кримінальну справу щодо вказаної особи на підставі того, що він без дозволу слідчого міг здійснювати прихований відеозапис", - повідомив адвокат.

У свою чергу Генпрокуратура за зверненням адвокатів Кучми призначила перевірку несанкціонованого запису очної ставки. Про це повідомило джерело у ГПУ.

"За усним зверненням до слідчого адвокатів Кучми призначена перевірка, за результатами якої буде дана відповідь", - повідомило джерело.

За попередніми даними, в годиннику Мельниченка, на який вказують адвокати Кучми, не виявлено будь-яких сторонніх механізмів, які можуть копіювати або нести будь-яку інформацію.

Все про кримінальну справу проти екс-президента Леоніда Кучми читайте тут

Читайте також:

Мельниченко: ГПУ взялася за всі злочини, записані на плівках

Мельниченко: на очній ставці Кучмі було тяжко

Тригодинне побачення з Мельниченком не зіпсувало Кучмі настрій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: