Адвокати просять Пшонку зглянутися над Луценком і відпустити його

Адвокати Луценка просять Генеральну прокуратуру змінити екс-міністру запобіжний захід з утримання під вартою на інший, не пов'язану з позбавленням волі.

Адвокат Ігор Фомін, правозахисник Володимир Орлов та дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка просять Генпрокурора Віктора Пшонку відпустити екс-міністра під підписку про невиїзд.

За словами дружини Луценка Ірини та адвоката екс-міністра Ігоря Фоміна вони готові вже завтра припинити ознайомлення з матеріалами кримінальної справи та підписати всі документи, що свідчать про закінчення ознайомлення з документами.

У свою чергу, адвокат Луценка Ігор Фомін зазначив, що жодних підстав для подальшого утримання у СІЗО екс-міністра немає.

"Те, що відбувається може завдати суттєвої шкоди здоров'ю екс-міністра, тому ми звернулися до Генпрокурора з цією заявою і відправили йому після відвідування з СІЗО", - зазначив захисник.

Фомін наголосив, що у своїй заяві вони просять Генпрокурора, враховуючи наближення травневих свят розглянути їхню заяву до 29 квітня і надати відповідь до 30 квітня.

"Ми вважаємо, що сьогоднішні обставини можуть погіршити стан здоров'я нашого підзахисного. В його утриманні немає жодного сенсу", - зазанчив захисник.

Нагадаємо, що Апеляційний суд міста Києва продовжив екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку термін утримання під вартою до кінця травня.

Читайте також:

Луценко найме адвокатом колишнього заступника генпрокурора

Луценко "голодує" з борщем та м’ясом, а рідні йому носять передачі

Європейський суд узявся за справу Луценка

Луценко оголосив голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: