Адвокати Тимошенко запевняють, що зі справи зникло більше 200 сторінок

За словами захисників Тимошенко, з її кримінальної справи зникли сторінки, у яких була інформація про збитки "Нафтогазу" від газових угод екс-прем'єра.

Захист екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко заявляє про зникнення з матеріалів кримінальної справи 213 сторінок.

Про це заявив адвокат Олександр Плахотнюк під час дослідження суддею Родіоном Кірєєвим матеріалів 14-го тому кримінальної справи Тимошенко.

"Ви сказали, що 14 том складається з 309 сторінок", - сказав адвокат Олександр Плахотнюк, звертаючись до судді Родіона Кірєєва.

"Вами був озвучений том 14, дійсно, на 309 сторінках. Але звертаю увагу, що з додатками матеріалів - на 522 сторінки. Тобто із справи зникли 213 сторінки. Саме на цих сторінках йшлося про збитки НАК "Нафтогаз", - відмінив Плахотнюк.

У свою чергу Тимошенко зазначила, що це вже другий приклад, коли в справі посилаються на додатки, але самі додатки – відсутні. "Зараз вже вдруге ми фіксуємо, що відсутні матеріали, на які є посилання. Це є свідченням того, що справа фальшувалася, а не ретельно готувалася", - зазначила екс-прем'єр.

Також Плахотнюк зазначив, що захист під час ознайомлення з матеріалами справи відкопіював документи, які містяться у 5-14 томах. "Ми не могли копіювати матеріали з першого по четвертий том", - наголосив адвокат Тимошенко.

В даний час суддя Родіон Кірєєв продовжує оголошувати матеріали 14-го тому кримінальної справи Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Для обстеження Тимошенко можуть запросити міжнародні медорганізації

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: