Адвокати власника згорілого будинку для літніх вимагають негайного звільнення підзахисного

Власник будинку переконує, що він не винен.

Запобіжний захід у Броварському міжрайонному суді обирають власнику притулку для старих Олегу Дмитренку, що згорів минулими вихідними. Власника притулку звинувачують у порушенні вимог пожежної безпеки, йдеться в ТСН.16.45.

Наразі суд перебуває у нарадчій кімнаті, де розглядає скаргу адвокатів, які переконують, що їхнього підзахисного затримали незаконно і вимагають звільнити його вже у залі суду.

Під час перерви власник будинку для літніх людей переконував журналістів, що він не винен. Чоловік запевняє, що лише здавав кімнати у своєму будинку для родичів людей похилого віку. А всі медичні послуги і харчування надавалися за окремими договорами з різними структурами.

Нагадаємо, у притулку для старих було 35 пенсіонерів, з ними дві няні. Одна з них відчайдушно кинулася на допомогу. Трьох витягла, коли пішла за четвертою людиною – не повернулася. Згодом з'ясується, що загибла доглядальниця працювала неофіційно, її родичі й досі не звернулися до правоохоронців. Пенсіонери в цих стінах перебували згідно з угодами – там прописаний строк і ціна проживання: від 6 до 10 тисяч гривень. 

Спеціально створена урядова комісія перший звіт про причини пожежі обіцяє оприлюднити за місцяць. У поліції закликають громадян телефонувати до них і розказувати, хто по сусідству займається доглядом за людьми.

ВідеоСуд обирає запобіжний захід власнику згорілого будинку для людей похилого віку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: