Адвокати власника згорілого будинку для літніх вимагають негайного звільнення підзахисного

Власник будинку переконує, що він не винен.

Запобіжний захід у Броварському міжрайонному суді обирають власнику притулку для старих Олегу Дмитренку, що згорів минулими вихідними. Власника притулку звинувачують у порушенні вимог пожежної безпеки, йдеться в ТСН.16.45.

Наразі суд перебуває у нарадчій кімнаті, де розглядає скаргу адвокатів, які переконують, що їхнього підзахисного затримали незаконно і вимагають звільнити його вже у залі суду.

Під час перерви власник будинку для літніх людей переконував журналістів, що він не винен. Чоловік запевняє, що лише здавав кімнати у своєму будинку для родичів людей похилого віку. А всі медичні послуги і харчування надавалися за окремими договорами з різними структурами.

Нагадаємо, у притулку для старих було 35 пенсіонерів, з ними дві няні. Одна з них відчайдушно кинулася на допомогу. Трьох витягла, коли пішла за четвертою людиною – не повернулася. Згодом з'ясується, що загибла доглядальниця працювала неофіційно, її родичі й досі не звернулися до правоохоронців. Пенсіонери в цих стінах перебували згідно з угодами – там прописаний строк і ціна проживання: від 6 до 10 тисяч гривень. 

Спеціально створена урядова комісія перший звіт про причини пожежі обіцяє оприлюднити за місцяць. У поліції закликають громадян телефонувати до них і розказувати, хто по сусідству займається доглядом за людьми.

Суд обирає запобіжний захід власнику згорілого будинку для людей похилого віку

Запобіжний захід у Броварському міжрайонному суді обирають власникові притулку для літніх людей, який згорів минулих вихідних. Тоді  у вогні живцем згоріло 17 старих. Власника притулку звинувачують у порушенні вимог  пожежної безпеки.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: