Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокати, які ведуть справу Ноздровської, повідомили про постійне стеження

Вони вважають, що це може бути психологічним тиском.

Адвокати доньки вбитої Ірини Ноздровської заявляють про стеження за ними невідомих осіб, що розцінюють як психологічний тиск. Про це розповіла адвокат Таміла Ульянова під час прес-конференції в Києві.

За її словами, стеження було встановлено та помічено одразу після того, як адвокат взялася за справу про вбивство Ірини Ноздровської.

"За нами постійно стежать. Ми не знаємо, хто. Може, представники правоохоронних органів, які з'ясовують в усіх наших знайомих наше особисте життя, втручаються у нього та стежать постійно", - розповіла Ульянова.

Та звернулася до правоохоронних органів з проханням  забезпечити їхню безпеку.

"Ми просимо забезпечити нашу безпеку, як представників потерпілої в цьому процесі", - заявила адвокат.

Нагадаємо, раніше донька вбитої правозахисниці Ірини Ноздровской Анастасія заявила, що сумнівається у тому, що саме Юрій Россошанський вбив її матір.

А тим часом у Києві на підземному паркінгу у Солом’янському районі спалили автомобіль Gelandewagen голови ініціативної групи з громадського контролю за розслідуванням вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, голови громадської організації "Націонал-патріотичний рух України" Михайла Ковальчука.

ВідеоПідозрюваний у вбивстві Ноздровської зробив сенсаційну заяву

Юрій Розсошанський зізнався у вбивстві юристки. У поліції повідомляють, що чоловік уже дає свідчення, показує, як він здійснив цей злочин. Якщо суд визнає його винним, то підтвердяться найстрашніші припущення. У селі Демидів чоловіки однієї сім'ї вбили двох сестер з іншої сім'ї.

Підозрюваний у вбивстві Ноздровської зробив сенсаційну заяву

Залиште свій коментар

Вибір редакції