Адвокати засуджених у справі Гриценка обурені неадекватністю покарання

Адвокати засуджених у справі Гриценка обурені неадекватністю покарання

СІЗО Сімферополя визнано місцем злочину, вартого 5 і 7 років позбавлення волі / Фото: Прес-служба"Народної самооборони"

Кримська Феміда суворо розібралася зі співбесідниками заарештованого колишнього керівника парламенту автономії.

Стала відомою реакція адвокатів на вирок суду залізничного району Сімферополя, котрий запроторив за ґрати колишніх заступника керівника СІЗО та старшого оперуповноваженого відповідно на 7 та 5 років з конфіскацією майна. Їх визнано винними в організації незаконної зустрічі цивільної особи із затриманим колишнім спікером автономії Анатолієм Гриценком, ідеться в сюжеті ТСН.

Відвідувача суд також позбавив волі на 5 років і також з конфіскацією.

Адвокати засуджених вважають вирок несправедливим і оскаржуватимуть його. Аргументів захисників про те, що зустріч чоловіків була випадковою, суд не сприйняв.

Юриста запевняють, що відвідувач, механізатор сільгосппідприємства, не був знайомий з Гриценком. Людину колектив уповноважив зустрітися з керівництвом СІЗО для надання закладу благодійної допомоги сільгосппродукцією.

Чоловіка провели у кабінет, де перебував Гриценко після зустрічі зі своїм адвокатом. Він мав необережність привітатися з відомою людиною та промовити кілька слів.

"Це все було підготовано та сплановано. Одразу ж з'явилися працівники, котрі почали проводити там слідчі дії й таке інше з понятими вже, як належить", - розповів адвокат відвідувача СІЗО Валентин Войцицький.

"Просто жахливо. За злочин, де нема фізичного насильства, вбивства, якихось страшних наслідків давати такий величезний термін", - обурена вироком адвокат співробітника СІЗО Юлія Дорофеєва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація