Адвокатка родин Небесної Сотні Закревська припинила голодування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка припинила акцію протесту після ухвалення Радою закону.

Адвокатка сімей Небесної Сотні  Євгенія Закревська повідомила 4 грудня, що вона припинила голодування, яке розпочала через блокування розслідування справ Майдану.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Зупиняємо голодування, але не припиняємо контролювати виконання владою плану дій по відновленню слідства у справах Майдану і не втрачаємо суспільної уваги над цими справами. Як тільки зникає увага суспільства – зникає пріоритет для влади, і починається колапс", – написала вона.

Закревська додала, що тепер треба вимагати підписання ухваленого закону про перезавантаження ДБР президентом, а також указу глави держави про затвердження нової структури ДБР, зі створеним новим управління у справах Майдану.

ТРИНАДЦЯТЬ ДНІВ #НемаєСлідства у #СправахМайдану 03.12.2019. 48,3 кг. Друзі, дякую! Ви всі молодці! Це правда...

Опубліковано Евгенією Закревською Вівторок, 3 грудня 2019 р.

3 грудня Верховна Рада України ухвалила поправку, яка дозволить розблокувати розслідування справи Майдану. За законопроєкт проголосували 334 депутати.

Нагадаємо, раніше адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська 21 листопада оголосила про початок свого голодування в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". На її думку, загроза припинення слідства та сам судовий процес над підозрюваними в убивствах "беркутівцями" не цікаві ні політикам, ні журналістам – про це згадують лише в річницю початку Євромайдану в листопаді та в роковини масових розстрілів у лютому.

Щоби привернути увагу політиків і добитися голосування поправки у Верховній Раді, адвокатка заявила про початок голодування. 27 листопада профільний комітет Ради підтримав відповідну поправку.

Відео Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "Право на владу". За її словами, таким чином вона хоче привернути увагу політиків та силовиків до затягування розслідування вбивств під час Революції гідності та небезпеки згортання слідства. Головною вимогою правозахисниці є ухвалення парламентом поправки, яка дозволить слідчим та прокурорам майданівських справ перейти до ДБР.  

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Залиште свій коментар

Вибір редакції