Аероклуб у Івано-Франківську

В Івано-Франківську розпочав свою діяльність перший у західному регіоні аероклуб, в якому можна навчитися самому керувати літаком.

В Івано-Франківську розпочав свою діяльність перший у західному регіоні аероклуб.

Як передає УНІАН, про це повідомив голова аероклубу Сергій Мадрига.

За його словами, відтепер з висоти пташиного польоту можна побачити Прикарпаття. Польоти здійснюються на малогабаритному "Бекасі". В аероклубі також можна навчитися самому керувати літаком.

Бекас
На такому "Бекасі" можна політати у Івано-Франківську (Фото: aviajournal.com)
"Основний принцип аероклубу – це школа, - зауважив Мадрига. – Я створив першу в західному регіоні школу, яка має право вчити людей літати і видавати їм посвідчення пілота". Він вважає, що кожен охочий може отримати і відпочинок, і екстрим.

"Основна мета клубу – це популяризація авіаційних видів спорту", - наголосив голова аероклубу. Організатори клубу ставлять перед собою завдання – відкрити першу авіаційну школу, яка навчатиме курсантів і видаватиме посвідчення пілота надлегкого повітряного однодвигунного судна до 7 тонн.

Ідея створення аероклубу виникла рік тому. В аероклубі перед польотом людині дають флай-карту, за якою кожен може обрати собі маршрут. Собівартість двадцяти хвилин польоту – 200 гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: