Аеропорт "Бориспіль" відновив роботу після карантину: що змінилося для пасажирів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працює наразі в летовищі лише термінал "Д".

Україна від 15 червня відновила регулярні міжнародні авіаперевезення. Запрацював після двох місячної перерви і аеропорт "Бориспіль". Втім, ажіотажу на квитки або черг в летовищі не було. Більшість пасажирів - іноземні студенти, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вході у термінал "Д" аеропорту всіх пасажирів автоматична рамка сканує, перевіряючи таким чином температуру. А співробітники летовища регулярно дезінфікують приміщення.

Рейсів 15 червня було небагато. Попри оголошення про старт регулярних міжнародних перевезень, придбати квитки за кордон на сьогодні можливо до лише Білорусі. Усі інші рейси або чартерні, або для окремих категорій громадян.

Для прикладу, рейс до Дубаї. Квитки у загальному продажу є, утім придбати їх можуть громадяни ОАЕ, дипломати або ті, у кого є дозвіл на в'їзд.

Відео Відкрите небо: як "Бориспіль" повертається до роботи, і куди українці зможуть полетіти найближчим часом

Україна відсьогодні поновлює регулярні міжнародні авіаперевезення. Щоправда, ажіотажу купівлі квитків або навали пасажирів в аеропорту "Бориспіль" не сталося, бо придбати квитки для туристичної подорожі на сьогодні можна було лише до Білорусі. Як аеропорт повертається до роботи, та куди українці все ж зможуть полетіти найближчим часом - у сюжеті.

Відкрите небо: як "Бориспіль" повертається до роботи, і куди українці зможуть полетіти найближчим часом

Пасажири, які прилетіли із Мінська, кажуть, що у салоні літака було просторо і не дуже багато людей.

"Розсадження у нас була цікава: на трьох місцях сідала лише одна людина", - розповідає жінка.

А по прильоту українські прикордонники влаштували контроль. Зокрема, вимірювали температуру тіла, детально перевіряли документи.

"Перевіряли, які ми громадяни. Якщо з Білорусі, то перевіряли, чи є посвідка. Також ми заповняли анкети і запитали про додаток", - каже пасажирка.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій, своєю чергою повідомив, що повноцінне сполучення відновлюватиметься поступово. Це залежить не лише від України, а й від країн, які приймають пасажирів.

"Поки що мова йде про Албанію, Чорногорію, Туреччину, Кіпр, Велику Британію, США і починаючи від липня Грузія", - нагадав Криклій.

У США та Албанії обмежень для туристів немає, в Туреччині та Тунісі тестуватимуть по прильоту, у Великій Британії вимагатимуть двотижневого карантину. А Кіпр, Чорногорія Грузія та Греція, ймовірно, чекатимуть туристів лише від 1 липня.

Свої вимоги до іноземців що в'їжджають розробила і Україна. Йдеться про розподіл країн на "зелені" та "червоні" зони. Від того, яка епідеміологічна ситуація в країні, звідки приїхали туристи, буде залежати питання обсервації.

"Обов’язковим є, щоб у них був страховий поліс, страхування на випадок захворювання на коронавірус", - наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також від 15 червня відновив Kyiv Boryspil Express - це потяг, який прямує із Київського залізничного вокзалу до аеропорту "Бориспіль". Але курсуватиме він дещо рідше: замість 30 звичних рейсів поки буде лише шість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції