Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аеропорт Ужгорода прийняв перший рейс після років простою

Рейси відбуватимуться щоп’ятниці.

У п'ятницю, 15 березня, аеропорт "Ужгород" після трирічної перерви відновив обслуговування регулярних рейсів, повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Перший рейс авіакомпанії "Мотор Січ" відбувся за маршрутом "Київ-Львів-Ужгород". Літак в аеропорту зустрічав Володимир Омелян і президент Петро Порошенко. Рейси будуть виконуватися щоп’ятниці.

З міжнародного аеропорту "Київ" імені Ігоря Сікорського літак вилетів о 10:00, через 1 годину 15 хвилин прибув до Львова. З відти він вилетів о 12:30 і прибув до Ужгорода о 13:00. У зворотному напрямку літак буде вилітати з Ужгорода до Львова о 14:30 і прибуватиме до Львова о 15: 00. Із Львова виліт буде здійснюватися о 17:50, а о 19:10 прибуватиме до Києва.

Аеропорт "Ужгород" перестав працювати влітку 2016 року. Торік у грудні Ужгородський аеропорт отримав сертифікат від Європейського агентства з безпеки польотів.

ВідеоВідкрите небо: МАУ оновлює свій флот та відкриває нові рейси

Цього року найбільший український авіаперевізник - компанія МАУ - планує відкрити ще один новий рейс - до турецького Ізміра. Оновить перевізник і свій флот - очікують шість нових боїнгів. Котрий рік поспіль зростає і кількість мандрівників. Торік три з половиною мільйони людей скористалися послугами МАУ як транзитні пасажири. 

Відкрите небо: МАУ оновлює свій флот та відкриває нові рейси

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції