"Аеросвіт" домовився зі страйкуючими пілотами та відновив польоти

За результатами переговорів з профспілками питання виплати зарплат працівникам "Аеросвіту" було вирішено, і міжнародні рейси були відновлені.

Компанія "Аеросвіт" відновила польоти у штатному режимі.

За даними прес-служби компанії, відновлення польотів сталося пізно ввечері 28 вересня, оскільки "всі спірні питання" з працівниками, що оголосили страйк, були вирішені".

Як повідомили в довідковій службі аеропорту "Бориспіль", 28 вересня були скасовані наступні рейси "Аеросвіту": два в Москву, по одному в Тбілісі, Варшаву, Стамбул, Афіни і Сімферополь. Крім того, два рейси авіакомпанії було перенесено: до Одеси з 10:25 на 20:00 і до Москви - з 7:00 на 15:42. "П'ять літаків - до Бангкока, Ларнаку, Афіни, Стокгольм і Прагу - все ж таки змогли вилетіти, хоча і з тривалою затримкою", - уточнив прес-секретар компанії Володимир Гайдаш.

Джерело в Конфедерації вільних профспілок, куди входить "Ліга лінійних пілотів", які оголосили страйк, напередодні пілоти мали намір одночасно піти на лікарняні. "У позаминулому році так зробили наші колеги в Москві, і юридично це не вважалося страйком", - повідомив співрозмовник.

У той же час, профспілкові лідери "Аеросвіту" відмовилися від коментарів. "Єдине, що я можу вам сказати - ніякого страйку немає. Ми всі питання вирішуємо в робочому порядку", - заявив президент "Ліги лінійних пілотів" авіакомпанії "Аеросвіт" Олександр Ярощук.

Гайдаш пояснив, що подробиці угоди "Аеросвіт" розкривати не має наміру, оскільки "вони є конфіденційною інформацією, що стосується тільки компанії та її співробітників". "Тому я впевнений, що Ліга лінійних пілотів їх також не розкриє", - зазначив пан Гайдаш.

Він також повідомив, що компанія "впоралася своїми силами", і залучати пілотів, які не є співробітниками "Аеросвіту", для забезпечення рейсів не довелося.

Нагадаємо, у зв'язку зі зниженням пасажиропотоку компанія вперше за десять років поступилася лідерство на вітчизняному авіаринку. У лютому було прийнято рішення звільнити 20% персоналу.

Читайте також:

"Аеросвіт" скасував три міжнародні рейси через страйк своїх працівників

"АероСвіт" звільнить кожного п'ятого працівника

"АероСвіт" виставили на продаж

Аеропорт Бориспіль запроваджує онлайн-реєстрацію пасажирів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: