Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Афера на косметиці, що змушує українок брати багатотисячні кредити – сьогодні в програмі "Гроші"

Кожна жінка хоче виглядати доглянутою та вродливою, чим і скористалися нахабні аферисти.

У новому випуску журналісти програми "Гроші" розкажуть, як в салонах краси українок вводять в оману та нав’язують кредит в 40 тисяч гривень на косметику та процедури догляду за шкірю.

Спочатку такі компанії запрошують клієнток на безкоштовні СПА-процедури, під час яких розказують про критично жахливий стан шкіри пацієнток та пропонують термінове лікування за 40 тисяч гривень, яке врятує їх від швидкого старіння. Проте гроші потрібно заплатити тут і зараз, тому пропонують взяти кредит. А згодом дорога ізраїльська косметика виявляється звичайною дешевою підробкою, хімічний склад якої є небезпечним для шкіри. В результати жінки залишаються з неякісною косметикою, зруйнованою психікою та величезним кредитом.

Також останнім часом все більшої популярності набуває так званий бізнес на секондхенді. Команда "Грошей" розкаже, як спритні українці відшукують брендовий одяг у секондехдах та продають його в рази дорожче в інтернеті. Як працює цей поки новий для України бізнес – дивіться сьогодні в програмі "Гроші" о 22:00 на каналі "1+1".

Крім того, журналісти програми "Гроші" розкажуть про хімічне м'ясо, яким годують дітей у садочках Житомира. Глядачі дізнаються, хто відповідальний за закупку небезпечних для дитячого організму продуктів, і як чиновники налагодили тендерну схему, завдяки якій заробляють на дитячих садках мільйони.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції