Аферисти витягували з чоловіка гроші за авто, яке той і в очі не бачив

Дата публікації
Перегляди
2419
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аферисти витягували з чоловіка гроші за авто, яке той і в очі не бачив

Чоловік хотів лише заощадити гроші, але стикнувся з аферами на авторинку

Лише підписавши контракт на придбання машини в розстрочку, горе-покупець дізнався, що на авто може претендувати лише, якщо зробить одразу кілька внесків.

Донеччанин попався на гачок продавців авто. Чоловік за два роки виплатив усю вартість омріяного залізного коня, але досі ходить пішки.

Бажаючи заощадити на банківському кредиті, він уклав контракт на придбання машини в розстрочку. Так, його китайське авто, що коштує 90 тисяч грн, дорожчало лише на 15 відсотків.

Однак вже після підписання контракту горе-покупець дізнався, що на машину може претендувати лише, якщо зробить одразу кілька внесків.

"Через рік 20 внесків було сплачено, я пообіцяв ще 20 заплатити, я виграю асигнаційний акт, природно, що за 2 дня я плачу ще 20 внесків - займаю у друзів, дідусів-бабусь, збираю ці 40 тисяч. Після цього сказали, що ти молодець - чекай", - поскаржився постраждалий покупець Павло Чепчерук.

Коли за місяць Павло прострочив внесок, йому повідомили, що він втратив першочергове право на купівлю машини. А щоб поновити його - треба доплатити ще 3,5 тисячі. Тоді чоловік вже не витримай і пішов у міліцію.

СУЧАСНІ ЛОХОТОРНИ: ЯК УКРАЇНЦІВ РОЗВОДЯТЬ НА ГРОШІ

"Відповіді з ОБЕЗ я не отримав й досі - це з червня місяця. Він на словах - ну в кінці кінців я заїжджав туди в міліцію, сказали - вам відмовлено в порушенні, тому що немає складу злочину", - повідомив Чепчерук.

"Не встановлено факт вчинення шахрайських дій з боку даної організації. Дані спори повинні вирішуватися тільки в судовому порядку, оскільки там були тільки цивільно-правові відносини", - пояснив прес-офіцер Макіївського УВС Олександр Кравчук.

Представництва компанії, з якою пан Павло підписував контракт, діяльність у Донецькій області припинили. Київський офіс абонентів переадресовує в Одесу. А там до всіх дзвінків ставляться з підозрою та конкретних відповідей не надають.

Читайте також:

Сучасні лохотрони: як українців розводять на гроші

Жертвам "Еліти-центру" роздали квартири, в яких неможливо жити

У Києві 35-поверховий елітний комплекс будують прямо під мостом

За 7 тисяч аферисти пропонують випити шампанського з Януковичем

У Києві "торгують" пенсіонерами - 25 тисяч за штуку

Афери на авторинку

Афери на авторинку
Наступна публікація