Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аферисти все частіше крадуть фото ведучих "1+1" для реклами своїх сумнівних послуг

Інколи на довірі до журналістів спекулюють так, що це несе загрозу людському життю та здоров’ю.

Чудодійні псевдоліки від псоріазу, грибків чи врослих нігтів дедалі частіше рекламують в інтернеті, використовуючи обличчя каналу "1+1". Шахраї спекулюють на чужій популярності та відверто обманюють людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

ВідеоОбережно, шахраї: фото ведучих "1+1" використовують для реклами невідомих ліків в Інтернеті  

Чудодійні псевдо-ліки від псоріазу, грибків чи врослих нігтів - дедалі частіше мережею поширюють фейкову рекламу, використовуючи обличчя каналу "1+1". Зокрема, ведуча ТСН уже кілька років поспіль у фальшивому інтерв'ю розповідає, як швидко схудла на псевдопрепаратах. Як в Інтернеті відрізнити брехню від правди - у сюжеті.  

Обережно, шахраї: фото ведучих "1+1" використовують для реклами невідомих ліків в Інтернеті  

"Червону лінію перейдено. Вони реально загрожують життю людей", - обурена ведуча ТСН.Тиждень Алла Мазур. Її обличчя з’явилося на невідомому сайті над кричучим заголовком: щоденно в Україні тисячі вмирають від інфарктів та інсультів. Далі розписана стаття, як страшно та важко жити гіпертонікам і що український юний вундеркінд нібито придумав панацею. За чудо-ліки йому за кордоном пропонують мільйони доларів, але він хоче роздавати їх в Україні, і ледь не задурно – всього одна гривня, якщо купити сьогодні.

Гіпертонік, який не минає жодної інформації про ліки від хвороби, на це повівся. "Алла Мазур – ми її всі знаємо, ми їй довіряємо", - каже він. Однак оскільки вже мав гіркий досвід купівлі препаратів через інтернет, цього разу вирішив перевірити прочитане – спочатку спробував відкрити обіцяний сюжет, але цього не вдалося, далі задля цікавості зареєструвався, аби отримати дармовий чудодійний препарат. І вже в телефонній розмові з’ясував, що за 1 гривню – це третя упаковка, а за перші дві слід викласти більше 1000 гривень. Коли запитав, чи можна кинути приймати свої, прописані лікарем, ліки та приймати лише новий запропонований рекламою препарат – шахраї відповіли ствердно.

Фотогалерея У Києві поліція викрила екстрасенсів-шахраїв, які за гроші проводили ритуали по телефону (4 фото)

Це злякало і хворого, і хірурга Бориса Тодурова – його Інститут серця приплели у рекламу, ніби він рекомендує препарат. "Я відповідаю своїм пацієнтам, що це шахраї. Ніхто не знає, що там. Там може бути щонайменше крейда, щонайгірше – хімія, що зашкодить здоров’ю", - каже лікар. Інститут серця подав заяву до правоохоронних органів. В "1+1 медіа" відстеженням фейкових сайтів займається окремий відділ. "Ми пишемо хостинг провайдерам, щоб вони заблокували сайти через сумнівну рекламу, де використовують обличчя наших ведучих", - кажуть там.

Шахраї вирахували, що ведучим "1+1" довіряють, тому кількість фейкових реклам зростає. Рекламують від засобів для схуднення до препарату для збільшення чоловікам того, чого бракує. Щоби визначити, що написане є брехнею, варто зробити декілька простих маніпуляцій. Наприклад, перейти на інші розділу цього сайту – на сумнівному, як правило, нічого нового немає. Звернути увагу, чи є автор публікації. Та почитати коментарі – лишень позитивні відгуки теж є приводом задуматися, чи все це справжнє. Ведуча Алла Мазур закликає глядачів користуватися лише перевіреними легальними ресурсами і не поспішати з довірою до інформації, котру і джерело котрої зустрічаєш уперше.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції