Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіс видання закрили від агентів ролетами.

Сьогодні, 3 лютого, співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів вчергове намагались прийняти в управління активи в офісному центрі GULLIVER, у приміщенні якого розташована редакція видання "Вести".

Як зазначає прес-служба Нацагентства, вони керуються ухвалою Печерського суду від 28 вересня, згідно якій в управління агенції передані 31, 32 та 33 поверхи офісної будівлі.

Редакція "Вестей" на приїзд співробітників АРМА відреагували тим, що зачинили ролети офісу та не пускали агентів.

У АРМА зазначають, що подібні дії є правопорушенням і порушники можуть понести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Водночас "Вести" заявляють, що власник приміщення має рішення суду, яке дозволяє користування офісом, тож орендатор у вигляді видання має право в ньому перебувати. 

Нагадаємо, в офісному центрі "Гулівер" у місті Києві, декілька поверхів є власністю екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка та членів його родини. Активи Клименка арештовували у зв'язку з низкою проваджень щодо його діяльності. 

Раніше колишньому главі "Мінздоху" повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за статею "створення і участь у злочинній організації та зловживання службовим становищем". Військовий прокурор Анатолій Матіос розповів про викриття масштабної схеми розкрадання Клименком грошей з бюджету та розповів про приголомшливу кількість виявленого в нього елітного майна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції