Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

Керівництво ПР наказало агітаторам розповідати українцям історії з життя лідера регіоналів, які демонструють його твердий характер.

На останньому засіданні Центральний штаб кандидата в президенти Віктора Януковича затвердив інструкції для агітаторів. Тепер кожного потенційного виборця агітаторам доведеться "обробляти" особисто.

Керівник виборчого штабу Микола Азаров у своєму виступі перед активістами, що приїхали з регіонів, наголосив: зустрічі агітаторів з виборцями - головна фішка агіткампанії Януковича. Зустрічі рекомендується проводити з невеликими групами людей просто на вулицях, у дворах житлових будинків і сільських клубах.

До команд агітаторів, які працюватимуть на Януковича, керівництво штабу пропонує включати "грамотних людей": місцевих чиновників і представників інтелігенції. Вони повинні розповідати громадянам історії з особистого життя лідера Партії регіонів, які демонструють сміливість і твердий характер кандидата.

Зокрема, керівник тернопільського міського штабу Януковича Ярослава П’ява так описала, яке завдання стоїть перед нею: "Ми повинні так переконати людей, щоб Віктор Янукович, приїжджаючи до Тернополя, почувався так само, як на Донбасі".

Читайте також:

Янукович проти розширення повноважень Криму

У Криму Янукович надягнув маску

Янукович у Вінниці відвідав собор і аптеку

Партія регіонів запевняє, що Янукович ніякий не мільйонер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: