Аграрії обіцяють посилити страйки на важливих магістралях після Нового року

Сьогодні відбулась остання акція цього року.

В Україні фермери протестують проти позбавлення їх пільгового режиму оподаткування. Сьогодні вони знову перекривали автотраси, повідомляє ТСН.12:00.

Напередодні півдня блокували 24 дороги у 10 областях. Сьогодні також з 9 ранку розпочали акцію та збирались стояти до 15-ї, але через погану погоду вирішили роз'їхатись. Автівки з дітьми та екстрені служби пропускали без перешкод.

Мета акції – привернути увагу президента України до тієї ситуації, в яку уряд та парламент поставив сільськогосподарського виробника. Вони кажуть, скасування пільгового ПДВ, збільшення єдиного податку призведе до краху більшості господарств, зростання безробіття серед селян та удорожчання продукції.

"Якщо президент, а ми звертаємось тільки до нього, сьогодні все в його руках, вірніше, в одній правій руці, - не підписувати цей закон. В іншому випадку ми будемо проводити акції як у Києві, так і на місцях. Ми підрахували, що аграрії, і це експертна оцінка, аграрії втратять десь приблизно 30 мільярдів гривень і десь більше ста тисяч будуть безробітних", - каже голова асоціації фермерів Каховського району Леонід Кириченко.

До Нового року, обіцяють аграрії, протестів більше не буде. Але якщо президент не зверне на них увагу, пікети обіцяють подовжити наступного року.

Нещодавно фермери приходили під стіни Верховної Ради і принесли труну зі свинею на знак протесту.

Аграрний страйк

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

ВідеоАграрії в знак протесту перекривають дороги по всій Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: