Аграрії просять допомоги (відео)

Цукровиробники України звернулися з відкритим листом до президента, Верховної ради і прем`єр-міністра з вимогою вжити заходи для захисту галузі.


Про це повідомив сьогодні голова правління Національної асоціації цукровиробників України "Укрцукор" Микола Ярчук.

До переробки буряків приступили всього 70 заводів із 104, які одержали квоту. Крім того, імпорт цукру тростинного і цукровмісних продуктів негативно впливає на внутрішній ринок, знижуючи ціни на продукцію. Таким чином, виробники змушені продавати цукор нижче собівартості. Виробники заявили, що якщо не будуть вжиті адекватні заходи, галузь опиниться на межі розвалу.

06_bilet
УНІАН
Цукровикам потрібна допомога
У своєму зверненні працівники цукрової галузі просять захистити внутрішній ринок від надходжень у режимі вільної торгівлі з Білорусі тростинного цукру. Крім того, вони просять заборонити ввезення на митну територію України цукру-сирцю тростинного, цукровмісних продуктів і хімічних цукрозамінників і переглянути в бік збільшення ставки ввізного мита на цукор і цукровмісні продукти.

Також цукровиробники просять закупити до Аграрного фонду цукор в обсягах, передбачених законодавством, а також продовжити терміни повернення кредитів, одержаних цукровими заводами і цукровими компаніями, до 1 вересня 2009 року.

Крім того, просять прийняти мораторій на зростання цін на газ для підприємств цукрової галузі до завершення сезону переробки цукрових буряків.

Також виробники звертаються до уряду з проханням сприяти просуванню українського цукру на зовнішні ринки.

Цукровиробники просять уряд продовжити державну підтримку виробників цукрових буряків на рівні 1,5 тис. грн. на гектар посіву.

Вони висловили сподівання, що їхні прохання будуть почуті і реалізовані. Інакше вони не виключають проведення мітингів та акцій протесту. 

Не кращі справи і з зерном. Цього року зібрали добрий урожай, проте він лежить у засіках, а купувати нікому. Чи допоможе аграріям добрий урожай, дивіться у сюжеті ТСН.

ВідеоЩо робити з врожаєм?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: