Ахметов минулого року жодного разу не прийшов до парламенту

Томенко оприлюднив список депутатів, які найбільше пропустили засідань у ВР.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко заявив, що член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов був відсутній на всіх засіданнях парламенту в 2008 році. Крім того, він заявив, що регіонали Олександр Лещинський, Сергій Момот і Юрій Чертков також були відсутні на всіх засіданнях парламенту в 2008 році.

Томенко відзначив, що про відсутність цих депутатів на всіх 116 пленарних засіданнях парламенту в 2008 свідчать дані письмової реєстрації. Він також надав журналістам інформацію про письмову реєстрацію депутатів перед пленарними засіданнями минулого року, яка свідчить про те, що член фракції БЮТ Костянтин Жеваго пропустив 114 з 116 засідань в 2008 році, Сергій Кий (ПР) - 112 з 116, Антон Пригодський (ПР) - 112 з 116, Андрій Веревський (БЮТ) - 111 з 116, Володимир Мальцев (ПР) - 111 з 116 і Нвер Мхитарян (ПР) - 107 з 116.

Заступник голови ВР також зазначив, що передасть відповідні дані спікерові Верховної ради Литвину і голові парламентського комітету з питань регламенту для того, щоб дані про відсутність депутатів на засіданнях відобразилися на нарахуванні заробітної плати.

Томенко нагадав, що середня зарплата депутата за день стан6овить 800 гривень. За його словами, якби не виплачувалася зарплата лише за пропуски минулого року пленарних засідань, можна було б заощадити близько 10 млн. грн.

"Я пропустив 5 засідань з 116. Таким чином я проводитиму виховну роботу і з собою на наступній сесії... Це також ганьба для мене як для заступника голови Верховної ради", - розповів Томенко.

Віце-спікер переконаний, що бізнесменів, які усвідомлять недоцільність своєї роботи в парламенті може поменшати уже на наступних виборах ВР. Тож він сподівається, що їх буде менше в списках політичних партій. 

Читайте також:

Рада готова зібратися і звільнити Стельмаха

За відставку Тимошенко готові голосувати 210 депутатів

БЮТ проти імпічменту Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: