Ахметов не проти піти в опозицію

Ринат Ахметов обіцяє поважати рішення БЮТ і НУ-НС про створення демократичної коаліції. Він каже, що Партія регаонів готова працювати і в опозиції.

Депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів, бізнесмен Ринат Ахметов заявляє про готовність його політичної сили перебувати в опозиції у разі створення коаліції блоків Юлії Тимошенко та Наша Україна - Народна Самооборона.

"Теоретично, БЮТ і Наша Україна мають 228 голосів. Якщо вони створять коаліцію, ми поважатимемо їхнє рішення та будемо в опозиції," - передає прес-служба фракції ПР слова Ахметова.

Ринат Ахметов
УНІАН
Ахметов підкреслює, що ПР з гідністю виконуватиме свою роботу як в опозиції, так і в коаліції
Регіонал підкреслює, що ПР з гідністю виконуватиме свою роботу як в опозиції, так і в коаліції. Підписуючи присягу депутата Ради, він відзначив, що робить це з особливим відчуттям.

"З відчуттям, що наша партія виграла вибори, але наш результат може не дозволити створити нам коаліцію," - сказав він.

Крім того, Ахметов спростував висвітлену раніше в ЗМІ інформацію про те, що нібито вів переговори з Президентом Віктором Ющенко щодо створення коаліції за участю ПР.

"Президент ніколи такого не обіцяв. Навіть переговорів таких не було," - відзначив політик.

Слід зазначити, що члени НУ-НС Станіслав Довгий, Микола Оніщук, Юрій Єхануров, Іван Плющ, Віктор Тополов, Ігор Кріль і Василь Петьовка не підписали угоду про створення демократичної коаліції. Незважаючи на це, лідер БЮТ Юлія Тимошенко переконана, що коаліція між БЮТ і НУ-НС буде створена.

Тимошенко, Кириленко, Луценко
УНІАН
У Партії регіонів заяви ю.тівців про підкуп називають реалізацією схеми, мета якої - знайти виправдання відсутності коаліції БЮТ і НУ-НС.
У той же час, як пише газета КоммерсантЪ-Україна, бютівці заявляють про те, що за останній час сума винагороди за зрив домовленостей між НУ-НС і БЮТ виросла вдвічі - до 10 млн. доларів. Представники БЮТ заявили виданню, що фракція готує прес-конференцію, в ході якої депутати мають намір обнародувати відеозаписи, на яких зафіксовані спроби політичних опонентів підкуповувати депутатів їх фракції.

"Спочатку пропонували 5 млн., потім 7 млн., дійшли до 10 млн. доларів із додатковими бонусами, залежно від того, у кого які проблеми й завдання," – заявив депутат від БЮТ Андрій Сенченко. Підтвердивши, що пропозиція про матеріальну компенсацію надійшла і йому, депутат відмовився повідомити подробиці.

У Партії регіонів заяви депутата від БЮТ називають реалізацією схеми, мета якої - знайти виправдання відсутності коаліції БЮТ і НУ-НС.

"Уже набридло, раптом що - відразу все починають валити на Партію регіонів. Що на минулих виборах ми долари самоскидами до парламенту завозили, що на цих! Поганому танцюристу самі знаєте, що заважає, а такі розмови вже викликають алергію," – обурився народний депутат від ПР Василь Хара.

У свою чергу народний депутат від блоку Наша Україна - Народна Самооборона Олесь Доній помітив дивну синхронність у діях Раїси Богатирьової та "групи Балоги".

Нагадаємо, наступне пленарне засідання Ради призначене на четвер, 29 листопада. Дане рішення, прийняте 23 листопада по закінченню першого пленарного засідання парламенту 6 скликання, різко розкритикувала Тимошенко та представники НУ-НС.

Лідер БЮТ відзначила, що рішення про перенесення засідання на 29 листопада є порушенням регламенту й повідомила: "Наша фракція у вівторок прийде до парламенту. Сподіваюся, що "Наша Україна" теж, і 228 голосів буде досить, щоб приймати рішення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: