Ахметов поділився рецептом виходу з кризи

Один з найбагатших людей України, власник System Capital Management Рінат Ахметов переконаний: щоб перемогти кризу, необхідно бути добре організованою командою.

Рінат Ахметов
Lenta.ru
Рінат Ахметов - доларовий мільярдер та народний депутат від Партії регіонів
"Ми повинні об'єднатися і протистояти кризі так, як "Шахтар" нещодавно протистояв "Базелю". Якщо ми не будемо організованою командою, на нас чекає доля "Базеля". Щоб криза сама прийшла і сама пішла - такого не вийде", - сказав Ахметов в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Олігарх поділився своєю формулою успіху – це, за його словами, швидкість ухвалення рішень з маленьким коефіцієнтом браку.

"Хто ухвалює швидкі рішення і помиляється менше за конкурентів, той найбільш успішний. Україна має приймати швидкі та ефективні рішення. Але для цього потрібна впевненість у правильності цих рішень", - підкреслив Ахметов.
 
На питання, чи здатна прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ухвалювати швидкі рішення, бізнесмен зізнався, що хоче це побачити.

"Дуже хочу, щоб коаліція ухвалювала ті рішення, які виведуть країну з кризи. І що для цього потрібно зробити, я зроблю із задоволенням", - зазначив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: