Ахметов пояснив, навіщо йому найдорожчий пентхаус у світі

Квартира займає три верхніх поверхи однієї з башт житлового комплексу. Вона оснащена куленепробивними вікнами, а також системою очищення повітря.

Квартира Ахметова в пенхаусі
Квартира Ахметова
Покупка найдорожчого пенхаусу Рінатом Ахметовим - це просто інвестиція в нерухомість, тому що навіть у кризу квартира буде дорожчати на 5% на рік.

Квартиру - "рекордсмен" британського ринку нерухомості вартістю 136 мільйонів фунтів стерлінгів придбала компанія українського бізнесмена Ріната Ахметова "System Capital Management" (SCM).

Про це "КП" повідомила прес-секретар мільярдера Олена Довженко. За її словами, дорогі квадратні метри можуть так і залишитися незаселеними:

"Це не покупка квартири людиною, а портфельна інвестиція", - підкреслила Довженко.

За інформацією прес-служби SCM, компанія вирішила зайнятися нерухомістю ще в 2006 році, а унікальну квартиру в комплексі One Hyde Park придбали рік тому.

Житло повністю відповідало головним критеріям при виборі об'єктів нерухомості. Воно унікальне, тобто розташоване в центрі Лондона, поруч зі знаменитим Гайд-парком, і має солідний потенціал для зростання вартості - навіть у кризу дорожчає приблизно на 5% на рік.

У компанії сподіваються на прогнози експертів, що пророкують і подальше зростання вартості VIP-квартири впродовж наступних кількох років.

Про саму квартирі відомо, що вона займає три верхніх поверхи однієї з башт житлового комплексу і є найдорожчим пентхаузом світу. Вона оснащена куленепробивними вікнами, а також системою очищення повітря, здатної запобігти газову атаку.

У цьому ж будинку будуть жити арабські нафтові шейхи, які скупили близько чверті квартир, казахстанський мідний магнат Володимир Кім, ірландський будівельний магнат Рей Грехан, а також співачка Кайлі Міноуг.

Читайте також:

Ахметов купив найдорожчий пентахаус у Лондоні

Ахметова визнали найбагатшою людиною СНД

Закон дозволяє багатіям в Україні не платити податки

ВідеоКвартирне питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: